تماشا کنید: تریلر جدید Hyper Light – تاریخ انتشار اعلام شد

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۸

بازی Hyper Light Drifter که محصول استودیو هارت ماشین می باشد، مدت زیادی است که مراحل ساخت را سپری می کند اما بالاخره ما شاهد ارائه یک تاریخ عرضه دقیق برای آن هستیم. برای جزئیات بیشتر و تماشای تریلر جدید این عنوان با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Hyper Light Drifter در تاریخ 31 مارس (مصادف با 12 فروردین) برای رایانه های شخصی با سیستم عامل های ویندوز و مک منتشر خواهد شد. نسخه های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 در اواسط سال 2016 منتشر می شوند.

در عنوان اکشن نقش آفرینی 3 بعدی Hyper Light Drifter که طراحی آن شباهت بسیاری به سری بازی The Legend of Zelda دارد، بازیکنان در مخروبه های باقی مانده از جهان به دنبال درمانی برای یک بیماری فرستاده خواهند شد. در نوشتن داستان این عنوان از بیماری قلبی آقای الکس پرستون، بازی ساز ارشد استودیو هارت ماشین الهام گرفته شده است. Hyper Light Drifter کار خود را در سایت کیک استارتر با هدف جذب کمک های مالی مردمی شروع کرده بود. مبلغ تعیین شده برای ادامه مراحل ساخت بازی هر چند 27,000 دلار اعلام شد اما تا انتهای کمپین ما شاهد جمع آوری 600,000 دلار کمک نقدی بودیم. مراحل تولید به همراه بیماری آقای پرستون باعث شد که ساخت عنوان نامبرده به طول بینجامد اما دیگر چیزی به پایان کار و عرضه بازی نمانده است.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید