دو تریلر جدید از عنوان Street Fighter V منتشر شد| راهنمای شخصیت های Zangief و Laura

۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳

کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، در ادامه معرفی شخصیت های این عنوان، به تازگی دو تریلر جدید منتشر کرده است که در آن ها نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Zangief و Laura و با حرکات و مبارزات این شخصیت ها بیشتر آشنا خواهیم شد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، سعی دارد تا به مانند گذشته کاربران را با شخصیت های این عنوان و نحوه مبارزات آن ها بیشتر آشنا کند. به همین دلیل به تازگی دو تریلر جدید منتشر کرده است که در آن ها نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Zangief و Laura و با حرکات و مبارزات آن ها(از حرکات ساده و ابتدایی تا تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلرهای مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر جدید از عنوان Street Fighter V| معرفی و راهنمای شخصیت Zangief

Zangief که با نام طوفان سرخ نیز شناخته می شود، شخصیتی است سنگین وزن با ۴۰۰ پوند و اهل کشور روسیه که با قد ۷ فوت جزو بلند قدترین شخصیت های عنوان Street Fighter V محسوب می شود. Zangief یک شخصیت میهن پرست است و برای اولین بار شاهد حضور این شخصیت در عنوان Street Fighter II: The World Warrior بوده ایم که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد. البته در این عنوان و حتی در عنوان Street Fighter Alpha 3 شخصیت Zangief تحت عنوان مبارز اتحاد جماهیر شوروی شناخته می شد ولی بعد ها، پس از فروپاشی شوروی و در عنوان Street Fighter IV(سال ۲۰۰۸)، وی به عنوان مبارزی از کشور روسیه به تصویر کشیده شد. شخصیت Zangief در منابع مختلف به گونه ای متفاوت به تصویر کشیده شده ولی  اکثریت آن ها، Zangief را شخصیتی بی باک، مبارز تاکتیکی و فردی تند مزاج معرفی می کنند. Zangief فردی است با فیزیک بدنی بالا و بدنی ماهیچه ای که معمولا افرادی را که دارای فیزیک بدنی ضعیف تری هستند را تحقیر می کند. در مورد علایق وی صحبت کردیم، کمی هم در مورد مبارزات وی صحبت کنیم. شیوه مبارزه Zangief، بیشتر ترکیبی از حرکات کشتی و درگیری های فیزیکی است. در بعضی موارد  اگر به وی نزدیک شوید با دستان پرتوان خود شما را گرفته و به طور مرگباری به زمین پرتاب می کند. بنابراین نزدیک شدن به Zangief در هنگام مبارزه اصلا فکر خوبی نیست. با همه این اوصاف، Zangief نسبت به سایر شخصیت های عنوان Street Fighter V بسیار کند می باشد و جالب است بدانید وی از مبارزه با شخصیت های زن و خرس ها نیز نفرت دارد زیرا نمی داند که چگونه می تواند با خرس کشتی بگیرد. همچنین در مبارزه با شخصیت هایی که به وسیله جرکات ویژه خود گلوله های آتشین یا مانند آن را پرتاب می کنند، ناتوان است.

دانلود با کیفت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت 360p

تریلر جدید از عنوان Street Fighter V| معرفی و راهنمای شخصیت Laura

Laura یکی دیگر از شخصیت های تازه وارد سری بازی های Street Fighter، اولین شخصیت زن جدید و سومین مبارز اهل کشور برزیل در عنوان Street Fighter V است که برای اولین بار در این عنوان حضور می یابد. Laura دختری فعال و پر انرژی که عاشق هیجان است. لارا خواهر بزرگتر Sean Matsuda(یکی از مبارزان عنوان Street Fighter III: New Generation) بوده و جالب است بدانید هنگامی که خواهر کوچکتر وی(Sean) تصمیم گرفت تا شاگرد Ken Masters شده و خانواده را ترک کند، لارا فنون رزمی را نزد پدر بزرگش فراگرفته و به این ترتیب وی تنها وارث فنون رزمی و سبک مبارزه خانوادگی خود یعنی Matsuda Jiu Jitsu به حساب می آید که به مانند شخصیت Makoto، لارا نیز تمایل دارد تا سبک مبارزه خانوادگی خود را تغییر داده و آن را ارتقا دهد. سبک مبارزه لارا ترکیبی از فنون رزمی جوجیتسو و کشتی بوده که نزدیک شدن به این شخصیت در هنگام مبارزه نیز کار بسیار خطرناکی است زیرا لارا سریعا حریف را می گیرد و پای وی را شکسته و یا بعد از گرفتن حریف وی را مانند گردباد چند دور در آسمان می چرخاند، سپس وی را با شدت به هر چهار گوشه زمین کوبانده، با بازوی خود گردن حریف را می شکند و کار وی را تمام می کند. مشابه شخصیت Blanka، یکی دیگر از حرکات ویژه لارا تولید الکتریسیته و پرتاب جرقه های الکتریکی به سمت حریف هست که هرچه بازیکن دکمه مورد نظر را بیشتر نگه دارد، برد آن بیشتر شده و آسیب بیشتری به حریف خود وارد می کند.

دانلود با کیفت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید