شایعه: کوجیما و نورمن ریدوس در ساخت عنوان مستقل خود همکاری می‌کنند

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۴

یکی از ناخوشایندترین رویدادهایی که به علت اختلاقات کوجیما و کونامی اتفاق افتاد، کنسل شدن عنوان جدید Silent Hills بود. کوجیما وظیفه ساخت آن را بر عهده داشت. P.T، یکی از تیزرهای قابل بازی که در GameScom 2014 معرفی شد تنها چیزی است که ما در روزهای فعلی از Silent Hills جدید داریم.

Silent Hills قرار بود با همکاری هیدئو کوجیما و گیلرمو دل تورو ( Guillermo del Toro)، کارگردان مکزیکی ساخته شود. همچنین نورمن ریدوس که به علت بر عهده داشتن نقش دریل در سریال The Walking Dead شناخته می‌شود هم در ساخت Silent Hills نقش داشت گرچه به‌تازگی شواهدی پدید آمده است که نشان می‌دهد ریدوس و کوجیما احتمالا با همکاری یکدیگر در حال ساخت عنوان مستقل جدید خود هستند که توسط استودیوی جدید کوجیما یعنی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) منتشر خواهد شد.

روز جاری کوجیما در صفحه توییتر خود تصویری از لحظات پایانی موشن کپچر (motion capture یا ظبط حرکات) اعضای این استودیو منتشر کرد. این تصویر فقط پشت سر بازیگر را نشان می‌دهد و قسمت‌های دیگر مانند صورت دیده نمی‌شود.

در همین حین برخی از طرفداران در رِدیت (Reddit) این تصویر را به‌طور کامل بررسی کنند و مدعی هستند که آن شخص کسی نیست جز نورمن ریدوس زیرا مدل مو، انگشت‌های دست بازیگر درون عکس کاملا به ریدوس شباهت دارند. این بدان معناست که نورمن در حال حاضر احتمالا درگیر کار ساخت بازی جدید هیدئو کوجیما است.

شما می‌توانید توییت جدید کوجیما به‌همراه تصویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید. نتیجه بحث‌و‌جدل پیرامون این موضوع تقریبا برای تمام افراد مشخص است و احتمالا بیشتر طرفداران خواهان همکاری مجدد نورمن ریدوس و هیدئو کوجیما هستند. کوجیما صراحتا اعلام کرده است که او دیگر به ساخت یک Silent Hills دیگر فکر نمی‌کند اما این بدان معنا نیست که وی و ریدوس برروی پروژه‌ای دیگر همکاری نداشته باشند.

توییت و تصویر منتشر شده که البته متن آن به زبان اسپانیایی است:

!De regreso en el campo

برگشت در این زمینه!

— Hideo Kojima (@Kojima_Hideo_ES) March 23, 2016

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید