تماشا کنید: با احظار کننده مردگان در Total War: Warhammer بیشتر آشنا شوید

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳

اگر به قبرستان، گوشت فاسد و نیروی اهریمنی مردگان علاقه دارید، تریلر جدید بازی Total War: Warhammer که توسط شرکت سگا منتشر شده است و گروه Vampire Counts را نشان می دهد، کاملا مناسب حال شما می باشد. 

اینکه نژاد Vampire Counts در بازی Total War: Warhammer به صورت قابل بازی قرار داده شده قطعا از مواردی خواهد بود که هواداران شکرگزار آن می شوند. این نژاد نه تنها ظاهر بسیار جالبی دارد بلکه از واحدهای عجیب و هیجان انگیزی هم بهره می برد. تریلر جدیدی که منتشر شده است Master Necromancer را معرفی می کند.

توضیحات رسمی در رابطه با این واحد بدین شرح است:

Master Necromancer که بین دنیای زنده و مرده در حال پرسه زدن است، مردگان را به عنوان برده خود زنده می کند تا برایش در میدان نبرد بجنگند.

Necromancer بین آن دسته از کسانی که استفاده از جادو را تمرین می کرده اند، بیشتر از همه نفرین شده می باشند چرا که آنها انساسیت خود را با قابلیت زنده کردن مردگان و جنگ علیه دنیای زنده معامله کرده اند. شاید عجیب به نظر برسد اما این مردان دیوانه با میل خودشان چنین مسیری را طی کرده اند. در قلب هر Necromancer علاقه شدیدی در شکنجه کردن افردای وجود دارد که قبلا آنها را مورد آزاد و آذیت قرار داده بودند و هزینه ای که بابت این کار می پردازند برایشان اصلا مهم نیست.

به عنوان مردی که وارد راه روش Necromancer می شود، او هر چه بیشتر از ریشه های فانی خود دور خواهد شد. آنان که به طرز دیوانه واری دنبال راز و رمز مردگان هستند، به قدری وارد دنیای مرده شده اند که به میزان آستانه هر دو دنیا رسیده اند؛ نه کاملا انسان هستند و نه مرده.

Total War: Warhammer به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی در ۲۴ مه (مصادف با ۴ خرداد) منتشر می شود.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید