جزئیات جدید از Battleborn – تریلر، داستان چند قسمتی، تاریخ آغاز بتا

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱

استودیو گیرباکس سافتور به عنوان سازنده Battleborn امروز اطلاعات جالب توجهی را از این عنوان منتشر کرده است. از انتشار تریلر داستانی گرفته تا اعلام زمان برگزاری بتا و غیره. با ما همراه باشید.

بتا گسترده بازی Battleborn قبل از هر پلتفرم دیگری، ابتدا در هشتم آوریل (مصادف با 20 فروردین) بر روی پلی استیشن 4 آغاز می شود. آغاز بتا بر روی اکس باکس وان و رایانه های شخصی، پنج روز دیرتر در سیزده آوریل (مصادف با 25 فروردین) آغاز خواهد شد. در این بتا شرکت کنندگان به دو قسمت از بخش داستانی شامل Void’s Edge و The Algorithm دسترسی خواهند داشت. این بتا در 18 آوریل (مصادف با 30 فروردین) به صورت همزمان بر روی تمامی پلتفرم ها به پایان می رسد.

Battleborn دارای 3 حالت مختلف برای بخش چندنفره است و شرکت کنندگان بتا خواهند توانست 2 مورد از آنها شامل Incursion و Meltdown را تجربه کنند. علاوه بر این موضوع، تمامی 25 قهرمان بازی در دسترس خواهند بود.

همانطور که در ابتدای خبر اشاره کردیم، استودیو گیرباکس اطلاعاتی را در رابطه با بخش داستانی هم منتشر کرده است. طبق توضیحات ارائه شده در رابطه با بازی Battleborn، داستان این عنوان مانند عناوین تلویزیونی است که دارای یک پیش در آمد و هشت قسمت اصلی می باشد. هر کدام از این قسمت ها دارای داستان های خود هستند و کل فصل هم با به پایان رسیدن بازی تمام می شود.

ویدئویی که در زیر مشاهده می کنید مربوط به بخش داستانی می باشد:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

Battleborn در ۳ مه (مصادف با ۱۴ اردیبهشت) برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید