تماشا کنید: تیزر تریلری ترسناک از NightCry

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹

بیشتر از یک سالی می شود که ما شاهد خبر تازه ای از سوی استودیو پروجکت سِسِرز پیرامون بازی ترسناک آنها یعنی NightCry نبوده ایم. حال به تازگی ما دوباره شاهد انتشار یک تیزر تریلر دیگر از عنوان نامبرده هستیم.

این تیزر تریلر حدودا یک دقیقه است و صحنه های آن از محیط هایی هستند که قبلا هم شاهد آن بوده ایم. در این ویدئو جزئیات و اطلاعات فوق العاده ای در اختیار بیننده قرار نمی گیرد با این حال کسانی که به محتویات ترسناک علاقه دارند، با تماشای آن لذت خواهند برد. تصاویر ترسناک، صداهای دلهره آور و مقدار کمی دیالوگ سوالات بسیار زیادی را برای مردم به وجود می آورد.

خالق NightCry آقای ماساهیرو ایتو هستند که در گذشته هیولایی خاطره انگیز به نام Pyramid Head را برای سری بازی Silent Hill طراحی کرده بودند. پلتفرم های بازی نامبرده پلی استیشن ویتا و گوشی های هوشمند با سیستم عامل iOS و اندروید هستند و سبک بازی هم ترسناک می باشد. در بخش داستانی شما درون یک کشتی قرار دارید که قتل عام فجیعی در آن رخ داده است. بازیکنان باید دریابند که این کشتارها توسط چه کسی صورت می گیرد و در حین انجام این کار می بایست از خودشان و دیگر مسافران محافظت کنند.

مبارزه با دشمنان در این بازی وجود ندارد پس بایستی همیشه از دید آنها مخفی بمانید. NightCry مانند اکثر عناوین وحشت و بقا دارای پایان های متفاوتی می باشد و این پایان ها هم بر اساس افرادی تعیین می شود که بازیکن با آنان صحبت می کند، انتخاب هایی که انجام می دهد و آیتم هایی که کشف می کند.

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید