نظرسنجی بندای نامکو برای عرضه Tekken 7 برروی رایانه‌های شخصی

سعید شیخی‌پور
۴ فروردین ۱۳۹۵ - 12:44

به‌تازگی بندای نامکو نظرسنجی جدیدی برای عنوان Tekken 7 بر پا کرده است و می‌خواهد از تعداد کسانی که به عرضه Tekken 7 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی علاقه دارند مطلع شود. Tekken 7 با موتور آنریل انجین ۴ ساخته خواهد شد و می‌توان گفت کاتسوهیرو هارادا هم برای عرضه بازی برروی این پلتفرم علاقه دارد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در دسامبر سال گذشته (دی ماه ۹۴)، کاتسوهیرو هارادا اعلام کرد که او درخواست‌های مربوط به عرضه بازی Tekken 7 برروی رایانه‌های شخصی را بررسی می‌کند. با توجه به اینکه عنوان Tekken 7 با موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ ساخته می‌شود می‌توان کاملا از عرضه آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی مطمئن بود.

دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند با رفتن به این لینک و شرکت در نظر سنجی، علاقه خود را نسبت به عرضه این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعلام کنند.

تاکنون تصاویر و تریلرهای خوبی برای این عنوان منتشر شده است. شما می‌توانید تریلر معرفی شخصیت نینا ویلیامز را در اینجا مشاهده کنید. همچنین چندی پیش تریلر و تصاویر جدیدی منتشر شد که جالب به‌نظر می‌رسیدند.

شما در رابطه با این نظر سنجی چه فکر می‌کنید؟ آیا بندای نامکو سرانجام به عرضه بازی بررروی رایانه‌های شخصی راضی می‌شود؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید