پشتیبانی از عنوان DriveClub ادامه پیدا خواهد کرد

4 فروردین 1395 - 00:49

عنوان DriveClub در زمان عرضه خود چندان موفق نبود و نتوانست نظر منتقدین را به خود جلب کند اما با گذر زمان و انتشار به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی‌های لازم، این عنوان توانست پس از گذر یک سال به یکی از بهترین‌های سبک ریسینگ در نسل فعلی تبدیل شود و موفق به‌فروش دو میلیون نسخه در سراسر جهان شد. با این وجود، در اوایل روز جاری خبری مبنی بر تعطیل شدن استودیوی ایوولوشن توسط سونی انتشار یافت.

به‌نظر می‌رسد هیچ‌کدام این‌ها باعث نا امیدی سازندگان نشده است و نسبت به آینده DriveClub خوش‌بین هستند. در همین حین جیمی بِرِیشو در صفحه توییتر خود گفت:

این یک پایان باور نکردنی برا استودیوی ایوولوشن است. DriveClub هم‌اکنون توسط تیمی بسیار عالی پلی‌استیشن پشتیبانی می‌شود و ما امیدواریم این عنوان با پشتیبانی خوب آن‌ها و شما بازی‌بازان به پیشرفت خود ادامه دهد.

او افزود:

جامعه بازی‌بازان همیشه در حین کارهای سختی که ما در استودیوی ایوولوشن انجام می‌دادیم در قلب ما جا داشتند! شور و شوق بی‌پایان، پشتیبانی، صداقت و انرژی شما همیشه به ما انگیزه می‌داد. تمام شما به ایوولوشن کمک کردید تا به یکی از بهترین استودیوهای سازنده عناوین سبک ریسینگ تبدیل شود. شما به الهام‌بخشیدن به ما ادامه خواهید داد درحالی که ما برای کارهای بعدی که قرار است انجام دهیم استراحت می‌کنیم!

وی سخنان خود را با یک تشکر دیگر پایان داد:

بازی دیگر از شما بابت همه چیز سپاس‌گذارم؛ بهترین‌ها در راه‌اند!

به‌نظر می‌رسد عنوان DriveCulb به دریافت محتویاتی مانند زمان عرضه خود ادامه خواهد داد که همان‌ها باعث بهتر شدن تجربه این عنوان شده‌اند. همچنین کسانی که وظیفه این کار را بر عهده داشتند به تیم داخلی سونی ملحق شدند.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید