تماشا کنید: نسخه غربی عنوان Yakuza Zero اوایل سال 2017 منتشر می شود

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۶

سگا، سازنده و ناشر عنوان Yakuza Zero، به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر ساخته است. به گفته شرکت سگا، عنوان Yakuza Zero اوایل سال 2017 منتشر می شود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان اکشن سوم شخص Yakuza Zero، جدیدترین نسخه و پیش در آمدی بر داستان سری بازی های Yakuza است. داستان و وقایع بازی در سال 1988 و در شهر Kamurocho(نسخه باز سازی شده محله کابوکیچو در شهر توکیو ژاپن) جریان دارد. این عنوان در سال 2015 برای کنسول های پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 درکشور ژاپن عرضه شد. شرکت سگا، سازنده و ناشر عنوان Yakuza Zero، در جربان رویداد ویژه این عنوان با انتشار تصویر پایین و همچنین تریلر جدیدی از عنوان Yakuza Zero، اعلام کرد که نسخه غربی این عنوان اوایل سال 2017 به صورت هم زمان در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود.

شرکت سونی نیز در جریان رویداد ویژه این عنوان اعلام کرده است که نحوه عرضه عنوان Yakuza Zero کاملا به عهده شرکت سگا است:

عرضه منطقه ای(محلی سازی) عنوان Yakuza Zero صد در صد به عهده سگا و از استراتژی های این شرکت بوده و شرکت سونی در مراحل تولید و انتشار این عنوان اصلا دخالتی نداشته است.

همچنین شرکت سگا در جریان رویداد ویژه عنوان Yakuza Zero اعلام کرد که این عنوان به زودی با بیست و پنج درصد تخفیف در فروشگاه پلی استیشن در دسترس خواهد بود(مخصوص کاربران ژاپنی). البته تا این لحظه که ما در حال نوشتن این خبر هستیم، هنوز تخفیف ویژه این عنوان در فروشگاه پلی استیشن آغاز نشده است ولی احتمالا تا تاریخ 5 آوریل 2016(سه‌شنبه 17 فروردین 1395) در دسترس خواهد بود.

شما می توانید تریلر جدید عنوان Yakuza Zero را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید