تماشا کنید: نسخه واقعیت مجازی Project Cars عالی به‌نظر می‌رسد

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱

همان‌طور که می‌دانید، هدست واقعیت مجازی آکیلوس ریفت قرار است در اواخر ماه جاری به فروشگاه‌ها ارسال شود. در اوایل این هفته، آکلیوس تایید کرد این هدست به‌همراه 30 بازی منتشر خواهد شد و تا اواخر سال 2016 عرضه تعداد بیشتری بازی برای این هدست برنامه‌ریزی شده است. یک نسخه واقعیت مجازی از عنوان Project Cars هم در دست ساخت قرار دارد و حال استودیو اسلایتی مَد، تریلر جدیدی از این نسخه منتشر کرده که بسیار عالی به‌نظر می‌رسد.

با نسخه واقعیت مجازی Project Cars، بازی‌بازان می‌توانند وقتی که هدست آکیلوس ریفت را بررروی سر خود قرار داده‌اند خود را درون یک ماشین تصور کنند که فرمان و کنترل آن را به‌طور کامل در دست دارند!

تریلری که در ادامه مشاهده خواهید کرد در صفحه توییتر استودیوی اسلایتی مَد قرار گرفت که نشان‌ می‌دهد بازی‌بازان در زمان آغاز بازی با چه صحنه‌هایی روبه‌رو می‌شوند. بازی‌بازان می‌توانند در هنگام رانندگی به اطراف نگاهی بیندازند. ایده نسخه واقعیت مجازی بازی طوری است که بازی‌بازان را کاملا به خود جذب کند و به‌نظر می‌رسد Project Cars موفق به انجام این کار خواهد شد!

طرفداران این عنوان از استودیوی اسلایتی مَد پرسیدند که آیا امکان عرضه نسخه واقعیت مجازی Project Cars برروی هدست‌های دیگر مانند پلی‌استیشن وی‌آر یا اچ‌تی‌سی ویو (HTC Vive) وجود دارد یا خیر که البته این موضوع تایید نشد.

با عرضه نسخه واقعیت مجازی عنوان Project Cars برروی هدست آکیلوس ریفت در 28 مارس (دوشنبه، 9 فروردین)، خود را برروی صندلی‌های رانندگی قرار دهید!

— Project CARS (@projectcarsgame) March 18, 2016

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این نسخه را تماشا کنید:

لینک دانلود با کیفیت 720p

لینک دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید