تماشا کنید: تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید Rise of the Tomb Raider اعلام شد

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶

استودیو کریستال داینامیکس به تازگی با همکاری مایکروسافت تریلری را منتشر کرده است که خبر از عرضه بسته الحاقی Cold Darkness Awakened در اواخر ماه مارس برای Rise of the Tomb Raider می دهد. 

Cold Darkness Awakened بازیکنان را به ماجراجویی در یک مرکز تحقیقات جنگ سرد متروکه میفرستد. هر چند این بخش به کلی مخروبه شده است اما همچنان تهدیدی مرگبار در آن وجود دارد. توضیحات رسمی ارائه شده بدین شرح می باشد:

با پخش شدن مریضی به حیات وحش اطراف پایگاه، سربازان Trinity تبدیل به قاتلینی خونخوار شده که باعث به وجود آمدن قتل عام فجیعی می شود. برای جلوگیری از پخش شدن هر چه بیشتر بیماری، لارا باید به هوش، چابکی فیزیکی و قابلیت ساخت آیتم های مختلف خود تکیه کند تا بر این دشمن جدید غلبه کرده و پایگاه متروکه را برای همیشه از کار بیندازد.

Cold Darkness Awakened بعد از Endurance Mode و Baba Yaga: The Temple of the Witch، سومین بسته الحاقی می باشد که برای بازی Rise of the Tomb Raider عرضه می شود. هر 3 بسته الحاقی را شما می توانید در قالب سیزن پس به قیمت 30 دلار تهیه کنید اما فعلا معلوم نیست که قیمت Cold Darkness Awakened به تنهایی چقدر است.

این بسته الحاقی در 29 مارس (مصادف با 10 فروردین) برای تمامی پلتفرم ها از جمله رایانه های شخصی، اکس باکس وان و اکس باکس 360 منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید