گیفت کارت
گیفت کارت

هدست واقعیت مجازی سونی از ۲۹ مارس به تنهایی قابل پیش‌خرید است

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹

هدست واقعیت مجازی سونی، پلی‌استیشن وی آر، از تاریخ ۲۹ مارس مطابق با دهم فروردین قابل پیش‌خرید است. برای اطلاع از جزئیات در ادامه با گیمفا همراه باشید.

اگر بدنبال حرید پلی‌استیشن وی آر هستید و نمی‌خواهید باندل ۵۰۰ دلاری معرفی شده، شامل دوربین پلی‌استیشن و پلی‌استیشن موو را خریداری نمایید، می‌توانید از هفته آینده هدست واقعیت مجازی سونی را به تنهایی پیش‌خرید کنید سونی ۴ روز پیش بطور رسمی اعلام کرده بود در تاریخ ۲۲ مارس،‌ یعنی امروز، به علاقه‌مندان توانایی پیش‌خرید باندل ۵۰۰ دلاری معرفی شده را می‌دهد.

خوشبختانه سونی پیشنهادی ارزان قیمت‌تر نیز قرار داده و دوست‌داران می‌توانند از هفته آینده می‌توانند هدست واقعیت مجازی را به تنهایی پیش‌خرید کنند:

همچنین معاونت بازاریابی برند پلی‌استیشن، آقای جان کالر، نیز در قالب پستی در وبلاگ پلی‌استیشن گفته اند:

از همه افرادی که نظرشان را راجع به پیش‌خرید پلی‌استیشن وی آر به اشتراک گذاشتند، ممنونم. واضح است بسیازی از شما علاقه‌مند به خرید هدست واقعیت مجازی سونی به تنهایی و بدون هیچ باندلی هستید. من خوشحالم که اعلام کنم از ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر روز سه‌شنبه هفته آینده، میتوانید پی اس وی آر را به تنهایی از نمایندگان ما پیش‌خرید کنید.

هدست واقعیت مجازی سونی قرار است اکتبر سال میلادی جاری، در تمام دنیا عرضه و توزیع شود. هفته گذشته، سونی در کنفرانس توسعه دهندگان بازی اعلام کرد تا پایان ۲۰۱۶ بیش از ۵۰ بازی برای هدست واقعیت مجازیش در دسترس خواهد بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید