Jak and Daxter 4 احتمالا در دست تولید است

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

سال پیش بود که تصاویر هنری از Jak and Daxter 4 کنسل شده استودیوی خوش نام ناتی داگ منتشر شد. حال تصاویر جدیدی انتشار یافته است که احتمال خبر از در دست تولید بودن این عنوان را به طرفداران می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

سال گذشته ناتی داگ در دست تولید بودن Jak and Daxter 4 را رد کرد اما اعلام داشت که امکان ساخت نسخه چهارم این سری پانزده ساله دور از انتظار نیست و آن‌ها امکان ساخت آن را به‌طور کامل رد نمی‌کنند. حال تصاویر هنری انتشار یافته است که شاید در دست تولید بودن Jak and Daxter 4 را تایید کند.

آندرو کیم یکی از مشهورترین طراحان تصاویر هنری است. او برروی فیلم‌هایی چون Ant Man و Thor: The Dark World در کنار Captain America The Winter Soldier کار کرده است. وی همچنین سابقه طراحی تصاویر هنری برای God of War 3 و Uncharted 3 را در کارنامه خود دارد. حال او دو تصویر هنری را انتشار داده است که طبق گفته او برای یک «پروژه معرفی نشده» است.

اگر به یاد داشته باشید ناتی داگ در سپتامبر اعلام داشت که این احتمال وجود دارد که آن‌ها پس از اتمام Uncharted 4 سراغ Jak and Daxter 4 بروند. باید دید که برنامه ناتی داگ برای عنوان بعدی خود چیست، تا آن زمان نمی‌شود اعتماد کاملی به این صحبت‌ها کرد و باید در انتظار تایید رسمی باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید