تماشا کنید: اولین قسمت از سری انیمیشن های کوتاه Overwatch

۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷

با تماشای این انیمیشن های کوتاه که توسط بلیزارد تهیه می شوند، اطلاعات بیشتری در رابطه با شخصیت ها و داستان بازی Overwatch کسب کنید. 

بازی Overwatch در سبکی که ارائه می کند بسیار عجیب و منحصر به فرد است. در نگاه اول ما شاهد یک بازی تیراندازی گروهی مانند Team Fortress 2 هستیم اما بعد میبینیم که این عنوان مانند دیگر بازی های سبک MOBA نظیر League of Legends، بر روی ویژگی های مخصوص هر شخصیت تاکید ویژه ای دارد. هر چقدر که این دو بازی تفاوت داشته باشند، هر دو در یک مسئله فوق العاده عمل می کنند و آن هم ارائه انیمیشن های کوتاه است.

اولین قسمت از انیمیشن های Overwatch با نام Recall منتشر شده است و توضیحات آن بدین شرح است:

Recall روایتگر داستان Winston است؛ یک گوریل به وجود آمده از آزمایشات ژنتیکی و دانشمندی بی نظیر که بی صبرانه منتظر است دوران قهرمانان دوباره بازگردد. در این قسمت ما شاهد مرور داستان های Winston هستیم که در این میان با خود کلنجار می رود تا ماموران Overwatch را فراخواند در حالی که نیروهای Talonدر حال آماده سازی یک حمله به آزمایشگاه او، در Watchpoint متروکه Gibraltar هستند.

این تنها قسمت از انیمیشن های Overwatch نیست و در آینده بلیزارد قسمت های جدیدی را نیز منتشر خواهد کرد.

وقایع داستانی بازی Overwatch در آینده ای مدرن جریان دارد که جلوه ای متفاوت را از زندگی روی کره زمین نشان می دهد. با آمدن یک بحران جهانی، گروهی متشکل از دانشمندان، سربازان و دیگر کلاس ها یک نیروی ویژه را تشکیل داده اند تا اینکه مجددا صلح را باز گردانند. این گروه در گذشته پس از کسب موفقیت های بزرگ از هم گسسته شده بود اما ظاهرا جهان هنوز هم به چند قهرمان نیاز دارد.

Overwatch در 24 مه (مصادف با 4 خرداد) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید