سرورهای عنوان The Division فردا به علت تعمیرات قطع خواهند شد

۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴

یوبی‌سافت به‌تازگی اعلام کرد که قرار است سرورهای بازی The Division فردا به‌مدت سه ساعت به علت تعمیرات قطع شوند که پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع یابی از زمان دقیق قطعی و آنلاین شدن مجدد سرورها، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قطعی سرورها از 22 مارس (فردا 3 فروردین) در ساعت 12:30 ظهر آغاز می‌شود و برای آنلاین شدن در سه ساعت بعد یعنی 3:30 برنامه‌ریزی شده است. یوبی‌سافت همزمان با ارسال یک پست در انجمن خود برای اعلام کردن این موضوع گفت:

از صبر و شکیبایی شما در طول این قطعی سپاس‌گذاریم.

البته این قطعی سرورها نمی‌تواند عادی باشد چراکه یوبی‌سافت در زمان عرضه بازی هم به‌مدت یک روز سرورها را به‌صورت آفلاین نگه‌ داشته بود.

همچنین گفته شد در اواخر روز جاری جزئیاتی از به‌روزرسان جدید این بازی منتشر می‌شود. این احتمال وجود دارد که اطلاعات مربوط به به‌روزرسانی باشد که در هفته گذشته از آن صحبتی شد و یوبی‌سافت این وعده را داد که جزئیات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. ما هم تمام سعی خود را می‌کنیم تا جزئیات این آپدیت را با شما به اشتراک بگذاریم!

در اخبار منتشر شده دیگر از The Division مشخص شد که این عنوان درآمد 330 میلیون دلاری در 5 روز اول زمان عرضه خود داشته است که توانست رکورد بازی Destiny را بشکند. علاوه بر این، یک بازی‌‌باز موفق به رسیدن به سطح 99، آن هم پس از 130 ساعت بازی کردن در این عنوان شود.

شما می‌توانید با خواندن نقد و بررسی گیمفا برای این بازی، از آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید