آلیستیر مکنالی در کنفرانس GDC از نام عنوان جدید استودیوی بایوور رونمایی کرد

۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰

آلیستیر مکنالی، طراح هنری استودیوی بایوور، در جریان کنفرانس سازندگان بازی های ویدیویی تی شرتی را به تن کرده بود که روی آن نام آی پی جدید استودیوی بایوور درج شده بود. نکته ای که هیچ کس در کنفرانس متوجه آن نشد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید

آلیستیر مکنالی، طراح هنری استودیوی بایوور، پست جدیدی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که باعث تعجب و کنجکاوی کاربران شد. وی در پست خود در رابطه با کنفرانس سازندگان بازی های ویدیویی نوشت و گفت:

چقدر جالب است که در اطراف محل برگزاری کنفرانس GDC 2016 قدم بزنی و تی شرتی را پوشیده باشی که نام آی پی جدید بایوور روی آن درج شده ولی هیچ کس متوجه آن نشود.

جالب است بدانید بالافاصله پس از انتشار این پست در شبکه های اجتماعی، سیل عظیمی از کاربران برای یافتن تصویر آقای مکنالی در کنفرانس سازندگان بازی های ویدیویی، به فضای مجازی و اینترنت هجوم آورده اما در کمال ناباوری حتی یک تصویر مستند هم یافت نشد. با مراجعه به جدول برنامه های کنفرانس سازندگان بازی های ویدیویی دریافتیم که متاسفانه آقای مکنالی اصلا در هیچ پانلی حضور نداشته اند و بنابراین هیچ تصویری از ایشان در این کنفرانس در دست نیست.

آی پی جدید استودیوی بایوور که هم اکنون در شعبه کانادای این استودیو مراحل ساخت خود را طی می کند، برای اولین بار در 22 سپتامبر 2012 رسما توسط الکترونیک آرتز معرفی شد. در آن زمان استودیو بایوور اعلام کرد که این بازی را با تکنولولوژی جدید خواهند ساخت و یک بازی کاملا متفاوت خواهد بود که مشابه آن هنوز ساخته نشده است.

آقای کیسی هادسون، تهیه کننده سابق استودیوی بایوور، در جریان PAX East 2013، در رابطه با آی پی جدید این استودیو گفت که امیدوار است این عنوان بتواند با سری Mass Effect رقابت کند:

پروژه جدید از جمله مواردی است که در آینده عرضه خواهد شد. ما می خواهیم تجربه ای متفاوت را ارائه دهیم؛ درست همانند همان چیزی که در آغاز فرانچایز Mass effect ارائه دادیم.

آقای هادسون در جریان کنفرانس E3 2014 نیز اطلاعات بیشتری در رابطه با این عنوان منتشر کرد و گفت:

آی پی جدید استودیو بایوور دارای داستانی در زمان معاصر خواهد بود.

همچنین می دانیم آی پی جدید به وسیله بخش اعظمی از تیم سازنده  عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic که در سال 2003 عرضه شد، ساخته می شود که البته در سال 2013 نیز نسخه ای از این آی پی جدید قابل بازی بوده است.

در این میان اما هنوز الکترونیک آرتز، مالک استودیوی بایوور، تاریخ انتشار آی پی جدید را اعلام نکرده ولی جالب است بدانید بلیک یورگنسن، مدیر ارشد مالی شرکت الکترونیک آرتز، در جریان گزارش مالی این شرکت در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر این که شرکت الکترونیک آرتز بعد از تعطیلات( تعطیلات سال نو) چه برنامه ای برای انتشار عناوین خود دارد گفت:

تعدادی از عناوین در لیست ما قرار دارند که هنوز معرفی نشده اند ولی احتمالا در شش ماه آینده اطلاعات و جزییات بیشتری از آن ها در دسترس خواهد بود.

هنوز مشخص نیست دقیقا چه زمانی عناوین جدید معرفی می شوند اما اگر بازه زمانی شش ماهه را در نظر بگیریم، احتمالا E3 2016 زمان مناسبی برای معرفی و رونمایی عناوین جدید خواهد بود و اگرچه هنوز الکترونیک آرتز این موضوع را تایید نکرده است، اما به نظر می رسد که آی پی جدید استودیوی بایوور نیز یکی از همین عناوین باشد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید