با ماد جدید Fallout 4 در نقش Dogmeat ظاهر شوید – تصاویر و ویدئو

۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵

Dogmeat به پسرش شان در گهواره سر میزد، Dogmeat وارد محفظه می شود تا پروسه انجماد شروع شود، Dogmeat در چالشی بزرگ به دنبال پسرش می گردد و … قطعا عجیب است. 

ماد جدیدی که برای بازی نقش آفرینی Fallout 4 منتشر شده است به شما این اجازه را می دهد که شخصیت خودتان را تبدیل به سگ محبوب این عنوان یعنی Dogmeat تبدیل کنید.

نام مادی که به آن اشاره کردیم Be The Dog – Playable Dogs می باشد و آن را فردی با نام کاربری Abbalovesyou تهیه کرده است. با این ماد می توانید یا در نقش Dogmeat یا دیگر گونه های سگ موجود در Commonwealth بازی کنید.

به عنوان سگ شما به حملاتی همچون گاز گرفتن در هنگام دویدن و پرش، دو گاز معمولی و دو حمله قدرتی دسترسی خواهید داشت. همچنین شما می توانید هر گونه آیتمی که مخصوص سگ ها هستند را نیز استفاده کنید. علاوه بر این موارد، به طرز خنده داری بر روی پای شما یک Pip-Boy هم قرار دارد و می توانید خود Dogmeat را هم به عنوان همراه داشته باشید.

البته این ماد عجیب از مشکلات مصون نیست به عنوان مثال منوی دستگاه Pip-Boy به صورت اول شخص نمایش داده نمی شود که قطعا اعصاب خورد کن خواهد بود. همچنین قبل از اینکه مقدمه بازی به پایان برسد، شما باید هر چه سریعتر ظاهر انسان خود را بدست بیاورید یا یک فایل Save خارج از Vault 111 را استفاده کنید تا با مشکلات جدی مواجه نشوید.

برای دانلود ماد می توانید به سایت www.nexusmods.com مراجعه کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید