تماشا کنید: تصاویر پس زمینه جدیدی با طرح Batman v Superman برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد

۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳

شرکت سونی به تازگی در فروشگاه پلی استیشن اروپا دو تصویر پس زمینه جدید با طرح Batman v Superman و همچنین Joe Dever’s Lone Wolf برای رابط کاربری کنسول پلی استیشن 4 منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت سونی به تازگی در فروشگاه پلی استیشن اروپا دو تصویر پس زمینه جدید برای رابط کاربری کنسول پلی استیشن 4 منتشر کرده است. اولین تصویر پس زمینه مربوط به فیلم Batman v Superman است که به زودی اکران خواهد شد که در آن شاهد تصاویر پس زمینه داینامیک(پویا) Batman ،Superman و زن شگفت انگیز هستیم. کاربرانی که دارای اکانت پلی استیشن اروپا هستند، می توانند این تصاویر پس زمینه را از طریق فروشگاه پلی استیشن دریافت کنید. شایان ذکر است که زبان اصلی این طرح پس زمینه که لینک آن قرار داده شده است، انگلیسی بریتانیایی است. البته می توانید در صورت نیاز با کمی جستجو در فروشگاه پلی استیشن، این طرح پس زمینه را با زبان های سایر کشورهای اروپایی نیز دریافت کنید.

طرح پس زمینه دوم مربوط به بازی ویدیویی Lone Wolf(نام شخصیت اصلی بازی) است که مجموعه کتاب های این عنوان، اثر آقای Joe Dever با داستان هایی جذاب و هیجان انگیز را حتما به خاطر دارید. این طرح پس زمینه ثابت(غیر مترحک) بوده ولی در عوض دارای سوند ترک های بسیار زیبایی است. 

شما می توانید تصاویر پس زمینه جدید کنسول پلی استیشن 4 با طرح Batman v Superman و همچنین Joe Dever’s Lone Wolf را به علاوه ویدیویی از تصویر پس زمینه داینامیک(پویا) Batman v Superman را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

این تصاویر پس زمینه فقط برای کاربران اروپایی در دسترس است اما کاربران آمریکای شمالی نیز در صورتی که سرویس Primary PS4 کنسول آن ها فعال باشد، می توانند تصاویر پس زمینه جدید کنسول پلی استیشن 4 را به راحتی دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید