تماشا کنید: اولین تریلر از حالت Warzone Firefight عنوان Halo 5: Guardians منتشر شد

سعید حلاجیان
۲ فروردین ۱۳۹۵ - 10:28

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، سازنده عنوان Halo 5: Guardians، به تازگی اولین تریلر از حالت جدید این عنوان با نام Warzone Firefight را منتشر کرده است. به نظر می رسد این حالت جدید، تابستان امسال در دسترس خواهد بود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

پس از انتشار عنوان Halo 5: Guardians در ماه اکتبر، به طور ماهیانه شاهد انتشار بسته های الحاقی جدیدی برای این عنوان بوده ایم و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، سازنده عنوان Halo 5: Guardians نیز اخیرا اعلام کرد که سایر بسته های الحاقی این عنوان تا قبل از پایان تابستان ۲۰۱۶ منتشر می شوند. یکی از این بسته های الحاقی، حالت جدیدی به نام Warzone Firefight است که به نظر می رسد تابستان امسال در دسترس خواهد بود. البته استودیوی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز تاریخ انتشار این ماد را رسما اعلام نکرد اما با توجه به تصویر پایین، Warzone Firefight آخرین بسته الحاقی رایگان عنوان Halo 5: Guardians است که احتمالا در تابستان امسال در دسترس خواهد بود.

3024718-dlc

حال به تازگی  استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، اولین تریلر از حالت چند نفره رقابتی Warzone Firefight منتشر کرده است. به وسیله این ماد، بازیکنان در یک نقشه بسیار بزرگ، در پنج راند و در قالب یک تیم هشت نفره، ماموریت های سخت و دشواری را پیش رو خواهند داشت که باید برای پبروزی در این ماموریت ها با یکدیگر همکاری کنند. شما می توانید اولین تریلر از حالت چند نفره رقابتی Warzone Firefight را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

همچنین استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، هم زمان با پایان یافتن مسابقات جهانی Halo World Championship، آیتم های جدید REQ را برای عنوان Halo 5: Guardians منتشر کرده است که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اکس باکس آن ها را دانلود کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید