عنوان Okage: Shadow King هفته آینده برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر می شود

۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱

در ماه جولای شرکت سونی نام تجاری Boku to Maou را ثبت کرد که در واقع نام ژاپنی عنوان Okage: Shadow King است که در سال 2001 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شد. حال به تازگی شرکت سونی اعلام کرده است که این عنوان هفته آینده برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر می شود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در ماه جولای، شرکت سونی دو نام تجاری جدید را ثبت کرد. یکی از آن ها Boku to Maou است که در واقع نام عنوان Okage: Shadow King به زبان ژاپنی است که در سال 2001 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شد. حال سونی به تازگی در جدیدترین قسمت از برنامه PlayStation Blogcast اعلام کرده است که پورت عنوان Okage: Shadow King هفته آینده برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نام تجاری دوم نیز Hajimari no Boken است که درواقع نام عنوان Popolocrois: Adventure of Beginnings به زبان ژاپنی و چهارمین نسخه از سری بازی های Popolocrois می باشد که در سال 2002 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شد و حال باید دید که آیا سونی قصد دارد تا این عنوان را نیز بر روی کنسول پلی استیشن 4 پورت کند یا خیر و اگرچه هنوز سونی اشاره ای به این موضوع نکرده اما احتمال عرضه این عنوان در غرب نیز زیاد است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید