سَوند ترک‌های Quantum Break در سرویس SoundCloud موجود شدند

مهدی آقاجانی
۱ فروردین ۱۳۹۵ - 11:54
ساندترک‌های Quantum Break در سرویس SoundCloud موجود شدند

عنوان محبوب Quantum Break از مورد انتظارترین عناوین اکس باکس است که توسط استودیو رمدی در دست ساخت است و ۵ آوریل منتشر خواهد شد. امروز سَوند ترک‌های این عنوان در دسترس قرار گرفت و اگر از طرفداران سَوند ترک هستید، این فرصت را از دست ندهید.

در ادامه با وبسایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

این سَوند ترک‌ها از نواخته‌های پتری آلانکو، نوازنده سَوند ترک‌های Alan Wake هستند؛ این سوَند ترک‌ها از اوایل ساخت بازی، هنگامی که تنها تعدادی نمایش و دمو دردسترس بودند،‌در حال ساخت هستند.

طی مصاحبه گیم‌اسپات، آلانکو گفته است علی‌رغم نظر مایکروسافت بر اخراج ارکستر، او با مدیریت مدبرانه‌اش تمام توانش را در برای دمیدن روح و انتقال چاشنی دلچسب به موسیقی ها گذاشته است. آلکانو برای نوازندگی این موسیقی ها، از سیستم آرپژ (نوعی آکورد شکسته) رابرت موگ متعلق به گروه Tangerine Dream و موسیقی‌های الکترونیک دهه‌های ۷۰ و ۸۰ ایده گرفته‌ است.

با استناد به صحبت‌های آقای جان کیفر، نوازنده موسیقی اجرای زنده بازی، موسقی اجرای زنده (لایو اکشن) و سَوند ترک‌های بازی، قرار بود مکمل یکدیگر باشند؛ ولی شاهد آن هستیم که هرکدام روش و ایده‌های پایه خود را دارند.

اگر از علاقه‌‌مندان موسیقی الکترونیک هستید، بهتر است هرچه سریع تر سری به SoundCloud بزنید، با لیستی متشکل از ۹ سَوند ترک Quantum Break مواجه خواهید شد و حتما از شنیدن آنها لذت کافی را خواهید برد.

عنوان مورد انتظار Quantum Break در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۶ (۱۷ فروردین ۱۳۹۵) به‌ انحصار برای اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید