گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: اضافه‌شدن یک تیم جدید به بازی FIFA 17

۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳

بازی FIFA 17 قرار است سپتامبر ۲۰۱۶ (شهریور-مهر ۹۵) عرضه شود و حال شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر اضافه‌شدن یک تیم جدید به بازی پخش شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

اولین تیم جدیدی که برای بازی FIFA 17 تایید شده است، تیم ملی زنان نروژ است. این خبر هرچند رسما تایید نشده اما منبع تقریبا مطمئنی آن‌را منتشر کرده است؛ چند روز پیش Andrine Stolsmo Hegerberg در صفحه اینستاگرم خود تصویری را منتشر کرد که نشان می‌داد تیم ملی زنان نروژ به بازی FIFA 17 اضافه خواهد شد:

همانطور هم که در تصویر بالا می‌بینید، استفاده از هشتگ FIFA 17 نشان می دهد این تصویر با این بازی ارتباط مستقیمی دارد. با توجه به تصویر بالا، به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز در حال اسکن چهره بازیکنان تیم ملی زنان نروژ برای قرار دادن در بازی FIFA 17 است.

این موضوع، خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای برای دوست‌داران فوتبال زنان است. اولین بار در بازی FIFA 16 شاهد حضور زنان بودیم. در FIFA 16 فقط ۱۲ تیم از زنان وجود داشتند و به نظر می رسد قرار است این تعداد در FIFA 17 افزایش یابد.

الکترونیک آرتز عادت دارد هر ساله چیزهای جدیدی (اعم از بخش‌های جدید، تیم‌های زنان و …) را به این سری اضافه کند. با این حساب و بر طبق عادت سالانه الکترونیک آرتز، امکان صحت این خبر بسیار بالاست.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید