عنوان Firewatch موفق به فروش ۵۰۰٬۰۰۰ نسخه‌ای شده است

۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹
عنوان Firewatch موفق به فروش ۵۰۰٬۰۰۰ نسخه‌ای شده است

عنوان ماجراجویی اول شخص Firewatch، توانست تمام سرمایه‌ گذاری‌های انجام شده را در تنها یک روز جبران کند. ماه گذشته استودیو سازنده بازی، کمپو سانتو، اعلام کرد این اولین بازی از این استودیو است که موفق شده تمامی انتظارات بزرگ قبل از انتشار را برآورده کند؛ امروز هم ناشر این عنوان، شرکت پنیک، با اعداد و ارقام بر حقانیت این ادعا مهر محکمی کوبید. برای کسب اطلاعات بیشتر،‌ در ادامه با ما همراه باشید.

طی پستی در وبلاگ پنیک، این شرکت اعلام کرد Firewatch تنها در یک روز، تمام سرمایه گذازی‌های انجام شده را باز گرداند؛ همچنین در طول یک ماه، موفق به فروش ۵۰۰٬۰۰۰ نسخه با قیمت کامل شده است.

معیاری که ما برای محاسبه موفقیت Firewatch به کار می‌بریم، کمی با معیارهای کمپو سانتو متفاوت است. بدیهی است که ما میخواهیم موفق‌ترین عنوانی را که می‌توانیم، بسازیم؛ ولی ما سرمایه گذازی‌هایی انجام داده بودیم که امیدوار بودیم بتوانیم آن را [با فروش بازی] جبران کنیم.

حقیقتاً بودجه Firewatch برایمان کمی سنگین بود،‌ ولی برای عنوانی با این کیفیت و وسعت کاملا معقولانه به نظر می‌رسید. خوشبختانه Firewatch توانست این بودجه را طی یک روز جبران کند و به آمار فروش پانصد هزار نسخه دست یابد؛ همچنین در ماه فوریه نیز توانست به جدول ۱۰ عنوان دیجیتالی پرفروش در شبکه پلی استیشن راه یابد.

در حقیقت، Firewatch را می‌توان یک موفقیت در فروش تلقّی کرد. ما سپاس‌گذازیم؛‌ ما بسیار سپاس‌گذاریم.

این پست هنگامی منتشر شد که توسعه دهندگان درحال کار بر روی رفع باگ‌های بازی و افزایش کارایی در سراسر بازی برای تمامی پلتفرم‌ها بودند.

عنوان Firewatch در تاریخ نهم فوریه ۲۰۱۶ ( ۲۰ بهمن ۱۳۹۵) برای رایانه‌های شخصی، لینوکس، مک و پلی استیشن ۴ عرضه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید