تماشاخانه: پروگیمر ۶ ماهه، تریلر کاپیتان آمریکا در Fallout 4 و صحنه های جالب

۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸

هر رو روزتان نوروز …. نوروزتان پیروز. با درودهای فراوان خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز گیمفا، با اولین قسمت از تماشاخانه در سال ۱۳۹۵ در خدمت شما هستیم. 

وقتی اسم Street Fighter توی بازی های مبارزه ای میاد، یاد چه جمله هایی از طرف هوادارانش می افتید؟ خیلی اجرای فن هاش سخته؟ پیچیدست؟ گیم پلی مشکلی داره؟شاید از جهاتی درست باشه ولی این چیزا حداقل توی بخش داستانی شخصیت Birdie توی Street Fighter 5 که درست نیست! می پرسید چرا؟ خوب ویدئو زیر رو ببینید که یک بچه ۶ ماهه چطور دمان از روزگار همه در میاره.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در این ویدئو جالب، دنیای کامیک های مارول با عنوان نقش آفرینی Fallout 4 ملاقات می کنه. کانال UpIsNotJump در سایت یوتیوب ویدئو بسیار جالبی رو منتشر کرده که در اون تریلر فیلم سینمایی Captain America: Civil War، با استفاده از جادوی ماد، در بازی Fallout 4 دوباره ساخته شده. صحنه ها بسیار مشابه هم هستند جز مرد عنکبوتی در آخر ویدئو. با این حال بازم ارزش تماشا رو داره.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در جدیدترین قسمت از Highlight Reel ما شاهد قدرت ضربه در Fallout 4، پله های ملکوتی (!) در The Division، لحظه های عجیب غریب در Uncharted و غیره هستیم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

متاسفانه ویدئو دوم جدیدی از Highlight Reel در دسترس نیست چون چیزی ظاهرا آپلود نشده اما نظر شما رو به تماشای شانس این NPC در Hitman جلب می کنیم:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

سال نو خوبی داشته باشید …. خوش بگذره

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید