نسخه رایانه‌های شخصی عنوان The Division با ماد گرافیکی SweetFX و رزولوشن ۴k بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد

۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳

در دقایقی پیش تصاویری از نسخه رایانه‌های شخصی عنوان The Division منتشر شد که نشان‌دهنده گرافیک بسیار خوب بازی با استفاده از ماد گرافیکی SweetFX و رزولوشن ۴K بود که پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده آن‌ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

SweetFX ابزاری است که به تمام دارندگان رایانه‌های شخصی پیشنهاد می‌شود. این مادها توسط کاربران عادی ساخته و در سایت رسمی SweetFX قرار می‌گیرند. از جمله تغییراتی که این مادها ایجاد می‌کنند می‌توان به بهبود رنگ و شفاف‌سازی آن‌ها اشاره کرد. یکی از نکات جالب توجه این است که این مادها تاثیر ناچیز و در بعضی مواقع هیچ تاثیری برروی فریم‌ریت بازی‌ها در رایانه‌های شخصی ندارند.

اما به تصاویر می‌رسیم؛ همان‌طور که گفته شد، این تصاویر از نسخه‌ رایانه‌های شخصی در رزولوشن ۴k و با استفاده از ماد SweetFX ساخته شده توسط کاربر Soetdjur که در این لینک می‌توانید آن را دانلود کنید، تهیه شده‌اند. در ادامه با تصاویر انتشار یافته همراه باشید:

     

  

  

 

گیمفا در ساعاتی پیش این بازی را مورد بررسی قرار داد و امتیاز ۸ را برای آن در نظر گرفت. افت گرافیکی بازی نسبت به دموهای نشان داده شده در گذشته در بخش نکات منفی این بازی در نقد انجام شده بود که البته دارندگان رایانه‌های شخصی با این ماد می‌توانند این نکته را نادیده گیرند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید