بروز رسان مهم Destiny اوایل آوریل دردسترس قرار خواهد‌گرفت

۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
بروزرسان مهم Destiny اوایل آوریل دردسترس قرار خواهد‌گرفت

عنوان Destiny از دست‌ پخت های بانجی، از آن دسته عناوینی است که پس از مدت‌ها هنوز پرطرفدار است. البته استودیو سازنده نیز به محبت بازی‌باز‌ها اهمیت داده و این عنوان را از بروز رسانی‌های منظّم محروم نساخته است. در ادامه با جزئیات بروزرسان ۲.۲.۰ Destiny با گیمفا همراه باشید.

بروز رسان بعدی این عنوان‌ پرطرفدار در ۱۲ آوریل (مطابق با ۲۴ فروردین) منتشر خواهد‌ شد. با استناد به تیزر‌های منتشرشده، Destiny در این بروز رسانی قرار است یک افزایش قابل‌توجه روشنایی را به‌خود ببیند. هنوز اطلاعاتی از میزان دقیق این افزایش دردست نیست؛ ولی باتوجه با بروز رسانی‌ها و توسعه‌های گذشته می‌توان افزایش نورز سه الی ۴ واحدی را حدس‌ زد.

این بروزرسان که با نام «بروزرسان آوریل» شناخته می‌شود، نوع ضربت جدید با نام «جام سوخته» و محتوای جدید برای «ستیز با دشمنان‌کامپیوتری» را نیز معرفی خواهدکرد؛ همچنین این بروز رسان یک محیط آزمایشی و لباس جدیدی را یدک می‌کشد؛ در تصویر منتشرشده شاهد لوازمی الهام‌ گرفته از Taken King برای نگهبانان هم هستیم. باید این‌ نکته را هم درنظر داشت که مشخص نیست این لوازم به سیارات بازی راه‌ پیداکنند یا تا همیشه در این تصویر منتشرشده باقی خواهند ماند.

البته بانجی قرار است محتوا و جزئیات بیشتر در رابطه با این بروز رسان را در استریم‌های متعدد در سرویس Twitch فاش کند؛ اولین استریم بر «کارهای جدیدی که می‌توان انجام‌داد» تمرکز خواهد داشت و درتاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۶ (چهارم فروردین ۱۳۹۵) پخش خواهد شد؛ درتاریخ ۳۰ مارچ (۱۱ فروردین) استریم بعدی پخش خواهد شد که به «چیزهایی که می‌توانید کسب‌کنید» می‌پردازد. آخرین استریم نیز در تاریخ ۶ آوریل (۱۸ فروردین) در رابطه با محیط آزمایشی و مسائل‌ دیگر پخش خواهد شد.

طبق گفته‌های استودیو سازنده، این بروز رسان یک «گسترش و توسعه بزرگ» خواهد بود. طبق اطلاعات بالا این بروز رسان ویژگی‌های متعددی به بازی اضافه خواهدکرد؛‌ حال مسئله این است:‌ آیا این بروز رسانی، آخرین بروز رسانی تا انتشار Destiny 2 خواهد بود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید