گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان The Division به تیم سازندگان Hitman ملحق می شود

۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۹

بازی Tom Clancy’s The Division به تازگی منتشر شده و چه در جلب نظر کاربران و چه در فروش بالا عملکردی عالی از خود به نمایش گذاشته است. حال که ماموریت آقای رایان بارنارد به عنوان کارگردان با موفقیت به پایان رسیده است، ایشان قصد فعالیت در کنار سازندگان بازی Hitman، با حضور در استودیو آی او اینتراکتیو (IO Interactive) را دارند.

توضیحات آی او اینتراکتیو در وبسایت رسمی این استودیو بدین شرح می باشد:

ما در مسیر رشد پیرامون تعهدمان به سری بازی Hitman، بسیار خوشحالیم که جدیدترین عضو خانواده آی او اینتراکتیو را معرفی کنیم. رایان بارنارد که کار خود را در استودیو مَسیو (Massive Entertainment) با بازی The Division به پایان رسانده است، در سمت کارگردان گیم پلی به آی او اینتراکتیو محلق می شود.

رایان بر روی گسترش احتمالات تقریبا بی انتهای گیم پلی که بازی هایی مانند Hitman ارائه می کنند فعالیت خواهد داشت. این موضوع بدین معنی می باشد که 3 گروه اصلی ما شامل جهان، گیم پلی و آنلاین را باید هدایت کند که اصلا مسئولیت راحتی نیست. کمک های رایان در طراحی بازی ها طی سالیان سال نشان می دهد که او فردی ایده آل برای رهبری این گونه اهداف است. بسیار خوشحالیم که چنین استعدادی را به افراد بسیار خوب آی او اینتراکتیو اضافه می کنیم.

Hitman جدید بازی است که به مرور زمان تحول را به خود می بیند و در این میان تلاش های فردی همچون آقای بارنارد می تواند بسیار موثر باشد.

The Division و  قسمت اول بازی Hitman برای هر سه پلتفرم رایانه های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید