شایعه: سونی در حال ساخت یک پلی‌استیشن 4 بسیار قوی‌تر است

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰

اگر گزارشات منتشر شده توسط سایت کوتاکو حقیقت داشته باشند، سونی هم‌اکنون در حال ساخت یک پلی‌استیشن 4 بسیار قوی‌تر از کنسول فعلی است. با توجه به گزارشات، پلی‌استیشن 4 جدید با قابلیت‌های گرافیکی ارتقا یافته منتشر می‌شود که توانایی اجرای رزولوشن 4K را نیز خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این خبر را منابع نزدیک به سونی به سایت کوتاکو گفتند. هنوز مشخص نیست که دارندگان فعلی پلی‌استیشن 4 می‌توانند کنسول خود را ارتقا دهند یا اینکه سونی در حال کار برروی یک کنسول تجاری جدید است اما هرچه که باشد، به‌نظر می‌رسد سونی هم‌اکنون گفت‌وگو پیرامون این موضوع را با سازندگان آغاز کرده است.

با توجه به گزارشات سایت کوتاکو، کنسول “پلی‌استیشن 4.5” به‌همراه کارت گرافیک جدیدی منتشر می‌شود که توانایی پشتیبانی از رزولوشن 4K را دارد و سازندگان می‌توانند بازی‌های بیشتری برروی پلی‌استیشن وی‌آر عرضه کنند. همچنین گفته شد پلی‌استیشن 4.5 احتمالا نام رسمی این کنسول نخواهد بود و این یک نام مستعار است که توسط منابع نزدیک به سونی به کار گرفته می‌شود.

کوتاکو همچنین مدعی بوده است که آن‌ها می‌‌توانند این موضوع را با حداقل 4 منبع جداگانه تایید کنند گرچه این منابع از تاریخ انتشار و قیمت آن چندان مطمئن نبوده‌اند. در صورت اعلام اخبار جدید، ما شما را به‌روز خواهیم گذاشت.

البته این اولین باری نیست که ما از کنسول ارتقا یافته احتمالی پلی‌استیشن 4 صحبت‌های می‌شنویم. مسایسو ایتو مدتی پیش ادعا داشته است که سونی ساخت یک پلی‌استیشن 4 قدرت‌مند را در نظر دارد. همچنین فیل اسپنسر مدتی پیش گفته بود احتمالا ما شاهد یک اکس‌باکس‌وان جدید به‌همراه سخت‌افزار ارتقاء یافته خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید