کنسول اکس‌باکس‌وان به‌مدت محدودی تخفیف خواهد خورد | تخفیفات جدید بازی‌ها در فصل بهار

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۹

کمپانی مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که با شروغ تخفیفات جدید بازی‌ها در فصل بهار، قصد دارد قیمت کنسول اکس‌باکس‌وان را طی مدت محدودی در ایالات متحده کاهش دهد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

از بیستم مارس سال 2016 (یک‌شنبه، 1 فروردین ماه سال 1395)، تمامی کنسول‌های اکس‌باکس‌وان موجود در ایالات متحده 50 دلار تخفیف خواهند خورد که یعنی قیمت این کنسول در آن زمان به 300 دلار کاهش می‌یابد. می‌توان گفت تاکنون این پایین‌ترین قیمتی بوده که مایکروسافت برای اکس‌باکس‌وان در نظر گرفته است. گفته شد این تخفیف به‌مدت محدودی خواهد بود اما مایکروسافت تاریخ دقیقی برای پایان این تخفیف مشخص نکرد.

همچنین تخفیفات بازی‌ها به‌مناسبت آمدن فصل بهار در 22 مارس سال 2016 (سه‌شنبه، 3 فروردین سال 1395) آغاز خواهد شد. در طول هفته مایکروسافت می‌خواهد تعداد زیادی از بازی‌های پلتفرم پی‌سی و اکس‌باکس را تخفیف بزند که البته این شامل فیلم‌ها و محتویات تلویزیونی موجود در فروشگاه اکس‌باکس نیز می‌شود.

مایکروسافت به‌طور دقیق بازی‌های در نظر گرفته شده و مقدار تخفیف آن‌ها را مشخص نکرد اما عناوینی همچون Fallout 4 ،Halo 5: Guardians ،Call of Duty: Black Ops 3 Far Cry Primal و Rainbow Six Siege احتمالا با بیش از 60 درصد تخفیف مواجه خواهند شد. همچنین بازی‌هایی که از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل به کنسول اکس‌باکس‌وان آمده‌اند شامل این تخفیف می‌شوند.

در مجموع بیش از 150 عنوان در فصل بهار تخفیف خواهند خورد که تا هفته آینده تمام آن‌ها مشخص می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید