جزئیات جدید از داستان Mirror’s Edge Catalyst | رقابت گروه ها و مناطق مختلف در شهر

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴

وبسایت بازی Mirror’s Edge Catalyst طی بروزرسانی اخیری که دریافت کرده است، اطلاعات جدیدی را در رابطه با داستان عنوان نامبرده ارائه می کند. در جدیدترین جزئیات، ما شاهد معرفی 3 منطقه اصلی در شهر Glass هستیم که همراه با 3 فرقه اصلی معرفی شده اند. این فرقه ها عبارتند از: Conglomerate ،Runners و Black November. برای آشنایی با این فرقه ها اطلاعات موجود در ادامه مطلب را مطالعه کنید.

Conglomerate از 13 شرکت تشکیل شده است که کنترل Cascadia را در دست خود دارند و از اختیارات بالایی برخوردار می باشند. با این حال اعضای حاضر در آن دائما در حال جدال با یکدیگر هستند تا خود را به عنوان برترین عضو ثابت کنند. Runners از یک سری افراد آزاد تشکیل شده است که به صورت داوطلب عضو آن شده اند. آنها خارج از اجتماع اعضای Conglomerate زندگی می کنند و از راه هایی همچون کیف قاپی و پیغام بری درآمدکسب می کنند. بعضی وقت ها هم به استخدام شرکت هایی در می آیند که مسئول دستگیری آنها هستند. گروه آخر Black November است که شامل یک سری تظاهر کننده خشن، باهدف ترور مقامات و به راه انداختن انقلابی بین کارکنان هستند که اهمیتی هم نمی دهند هدفشان چه کسی خواهد شد.

داستان بازی Mirror’s Edge Catalyst در شهری به نام Glass دنبال می شود که سومین منطقه بزرگ از ملت Cascadia محسوب می شود و جمعیتی بالغ بر 5 میلیون نفر دارد. ثروتمندترین منطقه درون شهر متعلق به قسمت Anchor است که Bauble Mall هم در آن در حال ساخت است؛ فروشگاهی که بعد از پایان یافتن مراحل ساخت، کامل ترین مجموعه خرید کل دولت Cascadia خواهد بود. در مرکز شهر تاسیسات Elysium Corporation حضور دارد و بیشتر فعالیت اعضای Runner نیز در این قسمت به چشم می خورد. در آخر هم The View را داریم که منطقه ای ساکت و آرام برای شهروندان است.

هنوز هم جزئیات ارائه شده آنقدر زیاد نیستند اما کاملا واضح می باشد که الکترونیک آرتز، اینبار قصد دارد تا داستانی غنی تر را نسبت به اولین بازی Mirror’s Edge ارائه کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید