تماشا کنید: اولین تریلر از گیم پلی بسته الحاقی Outer Rim عنوان Star Wars: Battlefront منتشر شد

سعید حلاجیان
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - 17:09

جدیدترین نسخه از سری بازی های جنگ ستارگان با عنوان Star Wars: Battlefront در ماه نوامبر سال گذشته منتشر شد. الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars: Battlefront، به تازگی اولین تریلر از گیم پلی بسته الحاقی نخست این عنوان با نام Outer Rim را منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین بسته الحاقی عنوان Star Wars Battlefront که Outer Rim نام دارد، در سیاره Tattooine و Sullust جریان داشته که کاخ Jabba the Hutt، یکی از بزرگترین گانگسترهای کهکشان در فیلم ها و بازی های ویدیویی جنگ ستارگان، در سیاره Sullust قرار دارد. همچنین این بسته الحاقی حداکثر سطح بازیکنان را افزایش داده و شامل چهار نقشه(هر سیاره شامل دو نقشه است)، پنج سلاح، بخش های جدید به نام های Extraction و Spectator و قهرمانان جدید(دو شخصیت قابل بازی به نام های Greedo و Nien Nunb) خواهد بود. الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars: Battlefront، به تازگی اولین تریلر از گیم پلی بسته الحاقی نخست این عنوان با نام Outer Rim را منتشر کرده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

عنوان Star Wars: Battlefront هم اکنون برای کنسول های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است. الکترونیک آرتز چهار بسته الحاقی پولی برای این عنوان معرفی کرده است که بسته الحاقی نخست عنوان Star Wars: Battlefront با نام Outer Rim در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵) و با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. شایان ذکر است که سه بسته الحاقی دیگر این عنوان نیز به تدریج تا اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر خواهند شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید