Xbox Live در هفته ی جاری رایگان شد

Xbox 360 ، اخبار بازی ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۲

به گزارش سایت Xbox Live ،www.xbox.com در هفته ی جاری در جهت کمک به کودکانی که بیمار هستند،رایگان است.

بر طی رویدادی موسوم به G3 (مخفف Gaming and Giving for Good) ،که مایکروسافت آن را برگزار میکند،سرویس Xbox Live در هفته ی جاری (از 18 تا 25 August) برای همه ی کسانی که از این سرویس استفاده میکنند،رایگان خواهد بود.

اگر شما در این هفته بازی مورد نظر خود را بازی کنید ،باعث میشوید تا بودجه ی سازمان Children’s Miracle Network Hospital که برای محله ی شما اختصاص داده شده است(که فکر نمیکنیم شامل کشور عزیزمان ایران شود) افزایش پیدا کند.

سازمان  Children’s Miracle Network Hospital یک سازمان بین المللی بدون منفعت است که به کودکان بیمار در تمامی نقاط جهان کمک میکند.پس اگر شما هم خواهان کمک به این کودکان مظلوم هستید،سریعتر اقدام کنید تا کودکان بیمار خوشحال شوند.

هر چند ممکن است که ایران شامل این موارد نشود،اما برای این کار کافی است از طریق این صفحه  اقدام به ثبت نام نمایید و زمانی که صفحه ی کمک رسانی شما در G3 ایجاد شد،از آشنایان خود در خواست کنید که به ازای هرساعت بازی کردن،مقدار مشخصی پول را به این سازمان اهدا کنند.

گفتنی است که شما میتوانید پس از ثبت نام کردن،منطقه ی مورد نظر خود را که شما میخواهید کمک های شما به آن جا اختصاص داده شود،انتخاب کنید که البته نام کشور عزیزمان ایران در لیست این کشورها دیده نمیشود.

پس اگر شما نمیخواهید کمک هایتان به جایی غیر از ایران اختصاص داده شود،از فرصت نهایت استفاده را ببرید و ازیک هفته سرویس رایگانی که Microsoft در اختیار تمامی کاربران XBL قرار داده است لذت ببرید!

 

 

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید