فروش دوربین پلی استیشن و کنترلر موو سر به فلک کشیده است

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۰

هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر برای اینکه کار کند نیاز به یک دوربین پلی استیشن (PS Camera) دارد و داشتن کنترلر موو (Move) هم هر چند اجباری نیست ولی تجربه بهتری را نسبت به کنترلرهای معمولی پلی استیشن 4، یعنی دوال شاک 4 منتقل می کند. این مسائل ظاهرا باعث شده اند که فروش دوربین و موو بسیار بیشتر شود. 

با توجه به آماری که در فروشگاه بزرگ آمازون به چشم می خورد، فروش دوربین پلی استیشن 4 تاکنون 975 درصد افزایش فروش داشته است و این آمار برای کنترلر موو 305 درصد می باشد. در این میان شارژرهای پلی استیشن موو هم نباید فراموش کرد که افزایش فروش 346 درصدی داشته اند.

خوشبختانه فعلا مشکل کمبود موجودی در انبارها به چشم نمی خورد و فروش ها به خوبی صورت می گیرند. دوربین پلی استیشن هیچ وقت در باندل های کنسول نسل هشتمی شرکت سونی موجود نبوده است و حال ما شاهد خریدهای بسیاری از آن خواهیم بود. اگر تمایل به خرید هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر دارید، خرید یک دوربین پلی استیشن را هم اصلا فراموش نکنید.

پلی استیشن وی آر در ماه اکتبر به بازار خواهد آمد. این تاریخ از طرف سونی زمان خیلی مناسبی معرفی شده چرا که این شرکت معتقد است توسعه دهندگان می توانند تا آن موقع محتویات خوبی را آماده ارائه کنند؛ تاریخی که قبلا گفته شده بود اوایل ۲۰۱۶ است. این هدست واقعیت مجازی به قیمت ۳۹۹ دلار در آمریکای شمالی فروخته خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید