نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Medal of Honor: Pacific Assault را می توانید به زودی به صورت رایگان در Origin دریافت کنید

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷

به تازگی بازی بعدی “On the House” فروشگاه Origin که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد مشخص شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

هدیه بعدی شرکت الکترونیک آرتز بازی Medal of Honor: Pacific Assault خواهد بود که وقایع آن در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. این عنوان در سال ۲۰۰۴ منتشر شد و در حال حاضر با قیمت ۱۰ دلار به فروش می رسد اما به زودی با اضافه شدن این بازی در On the House می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

عنوان Medal of Honor: Pacific Assault جایگزین بازی Need for Speed: Most Wanted خواهد شد که از فوریه سال جاری (بهمن ۹۴) تا این هفته به صورت رایگان در دسترس بود.  On the House تنها یک بازی را به مدت محدود به طور رایگان قرار می دهد اما هیچ تاریخی برای جایگزینی عناوین دیگر مشخص نمی شود.

عنوان Most Wanted دیگر در این برنامه حضوری ندارد و بازی Medal of Honor: Pacific Assault نیز فعلا به آن اضافه نشده است اما با توجه به گفته های الکترونیک آرتز، این عنوان نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

While On the House برای تمام کاربران Origin در دسترس قرار دارد. شما همچنین می توانید با پرداخت ۵ دلار، به سرویس Origin Acces دست یابید تا تعداد زیادی از بازی ها را به صورت رایگان تجربه کنید. تعداد عناوین موجود در این سرویس رو به افزایش است و بازی Titanfall نیز در سه شنبه، ۳ فروردین به این لیست اضافه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید