آیا Red Dead Redemption 2 در E3 2016 حضور خواهد داشت؟

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱

به تازگی اطلاعاتی که توسط منابع ناشناس انتشار یافته اند، احتمال می دهند که کمپانی تیک تو (Take Two) در کنفرانس E3 2016 عنوان دراز مدت خود یعنی Red Dead Redemption را به نمایش خواهد گذاشت.

این گزارش توسط منبعی ناشناس که ادعا می کند به یکی از کارمندان سابق راکستار گیمز (Rockstar Games) نزدیک است، به وبسایت فرگهرو داده شده است. منبع ناشناس ادعا می کند که نام کامل آن، Red Dead Redemption 2: Legend of the West خواهد بود و عرضه آن برای پاییز 2017 برنامه ریزی شده است. به علاوه، به گفته ی این منبع، چند کاراکتر قابل بازی در آن وجود خواهد داشت و جهان آن چندین برابر از نسخه ی قبلی خود بزرگتر خواهد بود.

اما یکی از بزرگترین ادعا های این منبع این است که ساخت این عنوان، 4 سال پیش آغاز یافته است. یعنی کمتر از 2 سال بعد از عرضه ی نسخه ی اول خود یعنی Red Dead Redemption.

راکستار گیمز و یا تیک تو هیچ کدام این خبر را تایید و یا انکار نکرده اند پس هفت تیر های خود را در نیاورید! همچنین طی سال های اخیر، منابع متعددی به Red Dead 2 اشاره کرده بودند و تیک تو اعلام کرد که در E3 2016 نمایشی بزرگ خواهد داشت. برای فهمیدن، باید صبر کنیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید