تبلیغ دوباره مایکروسافت برای پشتیبانی از عناوین نسل ۷

امیرمحمد امینی
۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - 01:24

مدتی است که مایکروسافت بازی های نسل ۷ که توسط ایکس باکس وان پشتیبانی می شوند را به رخ جامعه ی ایکس باکس وان می کشد. این تبلیغات شامل عناوینی مانند Call of Duty: Black Ops که خواهان بیشتری دارند می شود. به نظر می رسد که مایکروسافت باری دیگر، در حال تبلیغ عرضه دوباره Black Ops ،Halo Wars و سه نسخه BioShock می باشند.

با تازگی ایمیلی به تمامی کاربران ایکس باکس وان ارسال شده است که بازی های جدیدی که توسط نسل جدید پشتیبانی می شوند را نشان می داد. در حالی که ۳ بازی جدید به این قابلیت افزوده شدند، هیچ یک از این عناوین Black Ops، BioShock یا Halo Wars نبودند. اما تصویری که در این ایمیل وجود داشت، باکس آرت این سه بازی را نشان می دهد.

EoWa55L

امروز مایکروسافت سه بازی Alan Wake، Pac Man و Castlevania: Symphony of the Night را به لیست عناوین پشتیبانی شده نسل ۷ افزود که باعث شد مایکروسافت باری دیگر این تبلیغ بزرگ را انجام دهد.

لری هرایب (Larry Hryb) سال پیش در توییتر خود نوشت :

شما می توانید با آغاز ماه دسامبر، انتظار عناوین بیشتری را برای پشتیبانی شدن بکشید. همچنین بازی های بیشتری در راه هستند. مانند عناوین پرطرفداری مانند Halo Reach، Halo Wars، Call of Duty: Black Ops، Bioshock، Bioshock 2، Bioshock Infinite و Skate 3.

اما سوال اصلی این است که چه زمانی این عناوین توسط ایکس باکس وان پشتیبانی خواهند شد؟

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید