به‌روز‌رسان ۱.۱ بازی Bombshell شامل یک بسته‌ی الحاقی رایگان و رفع تعدادی از باگ‌ها خواهد‌بود

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۲
آپدیت ۱.۱ Bombshell شامل بسته‌ی الحاقی رایگان و رفع تعدای از باگ‌ها خواهد‌بود

بازی Bombshell یک عنوان اکشن نقش آفرینی است در حال‌حاضر شامل تخفیف ۳۳ درصدی شده است. شایان‌ذکر است قیمت اصلی این عنوان ۳۵ دلار است.

حال خبر‌هایی از آپدیت ۱.۱ این بازی به گوش می‌رسد. در‌ ادامه با گیمفا همراه باشید.

آپدیت ۱.۱، یک آپدیت گسترده خواهد بود و تعداد زیادی از مشکلات‌ را رفع خواهد کرد؛ از جای‌گیری بهتر دشمنان و تغییرات اساسی کنترل تا تغییرات ساده و کوچک همچون صدای بهتر اسله ها، مقیاس پرش و تغییراتی در اسحه‌ها، آمار و درجات سختی. همچنین گزینه «آیتم های مینیمالی روی صفحه (HUD)» هم در‌ دسترس است و آپدیت جدید کارت‌‌های مبادله‌ای استیم را نیز به بازی اضافه خواهند‌شد؛ دستاورد‌ها به‌خوبی کار می‌کنند و تعدادی مرحله‌ی آموزشی هم به بازی افزوده خواهند‌شد.

لیست تغییرات ادامه دارد و بسیار زیاد هستند که این موضوع به‌وضوح بیانگر این است که استودیو به نظرات کاربران اهمّیّت می‌دهد و درصدد جبران مشکلات و نا‌‌اقبالی‌های Bombshell است:

تعدادی از خبرنگاران نسبت به ما کم‌لطفی کردند؛ ولی در سوی دیگر، نظرات کاربران در شبکه استیم برای‌مان از ابتدا بسیار مفید واقع‌شد و من فکر می‌کنم آن‌ها نمایندگانی از بازی هستند.

مورد بعدی و در واقع نقطه قوت این آپدیت، بسته‌‌ی الحاقی رایگانی است که همراه آپدیت عرضه خواهد‌شد. آقای اولین در رابطه با بسته‌ی الحاقی Shellshock Missions افزود:

این بسته یک برگشت به گذشته‌ی آرکید و رترو است که کاربر را با چالش‌هایی همچون تمام‌کردن یک مرحله تنها با استفاده از توانایی‌ها یا در زمان محدود رو‌به‌رو می‌سازد. لازم‌‌ به ذکر است این بسته در مسیری کاملا جدا از مراحل‌اصلی بازی قرار‌ دارد.

همچنین آقای فردریک شرایبر، مدیر‌عامل شرکت Interceptor Entertainment، گفتند:

ما برای بازی‌باز‌ها بازی می‌سازیم نه برای منتقد‌ها! ما به Bombshell افتخار می‌کنیم و معتقدیم حتی با این آپدیت تجربه‌ی بهتری هم از این بازی می‌توان داشت. در این آپدیت ما اکثر نقد‌ها و ایرادات وارد در زمان عرضه را برطرف ساختیم

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید