جزئیات اولین محتوای الحاقی سیزن پس Lego Marvel’s Avengers مشخص شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۸

عنوان Lego Marvel’s Avengers مدتی پیش عرضه و با بازخورد خوب بازی‌بازان (مخصوصا کم سن و سال‌ها) مواجه شد. اولین محتوای الحاقی رایگان این عنوان با نام  Captain America: Civil War به تازگی منتشر شد اما حال، جزئیات اولین محتوای الحاقی سیزن پس این عنوان معرفی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

این محتوای الحاقی، شامل کاستوم‌های شخصیت و مراحل جدید می‌شود. این محتوای الحاقی به صورت جداگانه 2.99 دلار قیمت دارد اما اگر سیزن پس بازی به قیمت 9.99 دلار را خریداری کنید، همه محتواهای الحاقی (در هنگام انتشار) در دسترستان خواهد بود. در تاریخ 29 مارچ، بسته شخصیت کلاسیک کاپیتان مارول و بسته مراحل آن به همراه بسته شخصیت Masters of Evil و بسته مراحل آن برای دانلود در دسترس خواهند بود. جزئیات کامل این محتوای الحاقی را می‌توانید در زیر بخوانید:

محتوای الحاقی کاپیتان مارول 

  • بعد از یک انفجار، دستگاه بیگانه قدرت بسیار خود را بدست می‌آورد و Carol Danvers به کاپیتان مارول تبدیل می‌شود. پس از این اتفاق، دشمنان زمین حمله می‌کنند و کاپیتان مارول وظیفه دارد تا شهر نیویورک را نجات دهد. این بسته 8 شخصیت قابل بازی، یک ماشین و یک مرحله جدید را به بازی اضافه می‌کند.
  • شخصیت‌ها ماشین‌ها عبارتند از: کاپیتان مارول، کاپیتان مارول اسکای‌سایکل، هواپیمای هلن کاب، کانگ فاتح، مگنیترون، مون‌استون، پاوندکیکس، تیک، پرنده جنگی و مرد شگفت انگیز.

محتوای الحاقی The Masters of Evil 

  • Baron Zemo و استادان شیطانی او به نهایت بدی و پستی خود رسیده‌اند و تصمیم می‌گیرند به Avengers حمله کنند و طبق کامیک بوک‌های کلاسیک سال 1963 آن‌ها را شکست دهند. این بسته شامل 11 شخصیت قابل بازی و یک مرحله جدید می‌شود.
  • شخصیت‌ها عبارتند از: بارن زمو، شوالیه سیاه (دنس ویتمن)، شوالیه سیاه (نیتن گرت)، Enchantress، اکسکیوشنر، مرد آهنین کلاسیک، ملتر، مرد رادیواکتیوی، ثور کلاسیک، والینور و Whirlwind

همچنین اعلام شده که در بهار پیش رو، 3 محتوای الحاقی دیگر نیز برای عنوان  Lego Marvel’s Avengers عرضه خواهد شد که هر کدام شخصیت‌ها و مراحل جدیدی را اضافه می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید