اهداف گیرباکس برای Battleborn چه خواهد بود؟

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۹

دو روز پیش، گیرباکس(Gearbox) اعلام کرد که ساخت بازی جدید و بزرگ Battleborn به پایان رسیده است. به همین دلیل، گیرباکس و 2K اهداف بعدی خود را برای این عنوان به مردم اعلام کردند و به نظر می رسد که آن ها هدف های بزرگی را در سر دارند.

گیرباکس اعلام کرده بود که در این عنوان 25 قهرمان (Hero) با 50 بیلیون استایل بازی کردن وجود دارد. همچنین این بازی شامل دو حالت تک نفره (Singleplayer) و چند نفره (Multiplayer) میشود. اکنون این کمپانی نقشه بزرگ خود را برای Battleborn اعلام کرد.

برای این عنوان دو آپدیت رایگان و پولی خواهد بود. آپدیت رایگان 5 قهرمان جدید به بازی اضافه خواهد کرد که این آپدیت هفته ها یا ماه ها بعد از عرضه ی رسمی بازی عرضه خواهد شد که تعداد قهرمان ها را به 30 میرساند. همچنین این قهرمانان برای همه ی پلتفرم ها رایگان خواهند بود. آن ها به تازگی ساخت کاراکتر ها را شروع کرده اند و Alani، مبارز جانبخش، اولین کاراکتری است که طراحی های اولیه آن به اتمام رسیده است.

همچنین گیرباکس یک فصل کامل محتوای رایگان برای Battleborn عرضه خواهد کرد که شامل نقشه های جدید، حالات جدید، قابلیت های جدید، بروزرسانی های دیگر و… میشود. این شرکت هنگام عرضه اطلاعات بیشتری در اختیار بازیکن ها قرار خواهد داد.

در کنار محتوای رایگان، قطعا محتوای پولی نیز خواهد بود. به گفته ی گیرباکس، در این بازی 5 بسته ی پرمیوم (Premium) وجود خواهد داشت که به شما اجازه میدهد به قهرمان خود در بخش Story Operations دستور دهید. این ها برای شما تجربه هایی بزرگ تر به ارمغان می آورند که می توان داستان های عمیق تری پشت هرو های جدید این عنوان یافت. پس این بسته ها برای علاقه مندان به چندنفره و تک نفره مناسب است.

قیمت بسته های پرمیوم 4.99دلار خواهد بود و قیمت Season Pass نیز 19.99 دلار خواهد بود که شامل Story Operations، اسکین ها و تانت ها(Taunt) می شود.

به وضوح می توان فهمید که گیرباکس نقشه های بزرگی برای Battleborn دارد و آن ها دو اصل اساسی برای این عنوان مشخص کرده اند :

  1. Battleborn یک عنوان با تمام قابلیت ها و عنوانی AAA میباشد. به همین دلیل، بازی بازان بخش تک نفره، کو آپ(Co-Op) و مود های رقابتی برای جامعه ی Battleborn از اهمیت بالای برخوردار هستند و توسط توسعه دهندگان این عنوان که نسبت به تمامی استایل های بازی آگاهی دارند، پشتیبانی خواهند شد.
  2. پشتیبانی پس از عرضه، به صورت جدی کار خواهد کرد و اجازه تغییر و تنظیم تعادل بازی را دارند. محتوای رایگان و جدید که برای این عنوان عرضه خواهد شد برای افزایش جامعه ی Battleborn و افزایش علاقه ی آن ها می باشد

Battleborn در 3 می برای ویندوز، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. به این معناست که این بازی کمتر از یک ماه قبل از رقیب اصلی خود یعنی Overwatch شرکت بلیزارد عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید