تماشاکنید: 6 دقیقه از گیم پلی Sniper Elite 4 در بخش قبل از نسخه آلفا

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳

سایت یوروگیمر به تازگی نمایشی 6 دقیقه ای از گیم پلی بازی Sniper Elite 4 را منتشر کرده است که متعلق به بخش قبل از نسخه آلفا می باشد. برای تماشای این ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مجددا اشاره می کنیم که این ویدئو تهیه شده از نسخه قبل آلفا است و با محصول نهایی فاصله زیادی دارد که تکمیل شود. با توجه به چیزی که فعلا شاهد آن هستیم، Sniper Elite 4 از نظر گرافیکی تفاوتی با Sniper Elite 3 ندارد.

بازی Sniper Elite 4 دنباله ای مستقیم بر Sniper Elite 3 شناخته می شود و در وقایع آن، بازیکنان شاهد ادامه ماجراهای قهرمان بازی یعنی کارل فیربورن خواهند بود که به ایتالیا سفر می کند. فیربورن سعی دارد تا به نیروهای شورشی حاضر در کشور نامبرده کمک کند که بر علیه فاشیسم قیام کرده اند. از طرفی دیگر هم او ماموریت دارد تا یک تهدید جدید علیه نیروهای متحدین در اروپا را از بین ببرد.

Sniper Elite 4 بر روی کنسول ها با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا می شود، بزرگترین نقشه در کل سری را دارد و از بخش های co-op و چند نفره در کنار کمپین اصلی نیز بهره می برد. این عنوان در سال ۲۰۱۶ فقط برای رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر خواهد شد و خبری از نسخه مخصوص کنسول های نسل هفتمی نیست.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید