از مجسمه های عنوان Killer Instinct رونمایی شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳

اگر به دنبال این هستید تا قفسه های اتاق خود را با مجسمه های عنوان Killer Instinct تزیین کنید، خبر خوبی برای شما داریم. هم اکنون می توانید مجسمه شخصیت هایی به مانند Jago ،Fulgore و Sabrewulf را خریداری کنید. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

مجسمه های عنوان Killer Instinct در دو نوبت( دو مجموعه) عرضه می شوند. مجموعه اول هم اکنون در دسترس بوده و شامل مجسمه های Jago ،Fulgore ،Hisako ،Sabrewulf و Shadow Jago می شود. این مجسمه های شش اینچی دارای پایه های مخصوص خود هستند که می توانند روی این پایه ها بایستند و یا این که می توان آن ها روی هر سطح دیگری قرار داد. همچنین بسیاری از این مسجسمه ها دارای لوازم جانبی بوده و حتی مجسمه Hisako نیز دارای سر قابل تعویض است. هم اکنون این مسجمه ها هر کدام با قیمت 29.99 دلار در دسترس هستند. مجموعه دوم مجسمه ها که شامل مجسمه Spinal و مجسمه الکترونیکی نه اینچی Jago نیز در زمان دیگری عرضه خواهند شد. تصاویر مربوط به مجسمه های Killer Instinct را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

  

فصل سوم عنوان Killer Instinct در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵) برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود و مطابق با آخرین اخبار منتشر شده از این عنوان، تا به حال حضور شخصیت های Kim Wu ،Tusk و Gargos و دو شخصیت مهمان دیگر نیز به نام های Rash(از عنوان Battletoad) و Arbiter(از عنوان Halo:Master Chief) در فصل سوم عنوان Killer Instinct تایید شده است و به گفته استودیوی آیرون گالکسی، در فصل سوم این عنوان شاهد تغییرات گرافیکی چشم گیری نسبت به فصل اول و دوم خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید