تماشا کنید: تریلر پشت صحنه ساخت عنوان Uncharted 4: A Thief’s End(قسمت اول)

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۱

شرکت سونی و تانی داگ با همکاری یکدیگر قصد دارند از امروز تا زمانی که به انتشار عنوان Uncharted 4 نزدیک و نزدیک تر می شویم با انتشار ویدیویی پنج قسمتی، کاربران را با مراحل ساخت این عنوان بیشتر آشنا کنند. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بدون شک می توان فرانچایز Uncharted را یکی از محبوب ترین عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ دانست. آخرین نسخه از این فرانچایز با نام Uncharted 4: A Thief’s End نیز از این قاعده مستثنی نیست به طوری که به یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۶ تبدیل گشته است. حال ناتی داگ با همکاری شرکت سونی، قصد دارند تا کاربران را با مراحل ساخت این عنوان بیشتر آشنا کنند و به همین دلیل تریلری را تحت عنوان “پشت صحنه ساخت عنوان Uncharted 4: A Thief’s End” منتشر کرده است که سازندگان و حتی صداپیشگان عنوان Uncharted 4 از تجربه چند ساله خود در رابطه با ساخت و تکامل این فرانچایز صحبت می کنند.

ناتی داگ، سازنده عنوان Uncharted 4: A Thief’s End، قصد دارد تا این تریلر را در قالب پنج قسمت منتشر کند و حال در اولین قسمت از پشت صحنه این عنوان، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت ناتان دریک که برای اولین بار شاهد معرفی و حضور این شخصیت در سال ۲۰۰۷ و در عنوان Uncharted: Drake’s Fortune بوده ایم و همان طوری که در این  تریلر شاهد هستیم، طراحی این شخصیت از سال ۲۰۰۷ تاکنون تکامل یافته و حتی گرافیک و جلوه های بصری بازی نیز به خوبی نشان دهنده افزایش سن ناتان دریک در عنوان Uncharted 4: A Thief’s End هستند. بیش از این شما را منتظر نگذاشته و به مشاهده اولین قسمت از تریلر پشت صحنه ساخت عنوان Uncharted 4: A Thief’s End دعوت می کنم:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۱۰ ماه مه میلادی (سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید