واکنش موسس آکیولس وی آر به قیمت پلی اسیتشن وی آر | کاملا عادلانه است

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸

آقای پالمرلاکی که به عنوان موسس شرکت آکیولس وی آر (سازنده هدست آکیولس ریفت) شناخته می شوند، در رابطه با قیمت 400 دلاری پلی استیشن وی آر که از تمامی هدست های واقعیت مجازی رقیب ارزانتر است، می گویند که “دقیقا همان چیزی شد که انتظار می رفت”. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

آقای لاکی طی صحبت های خود با سایت GameSpot در همایش Game Developer’s Conference 2016 گفته اند:

من میدانم که این تکنولوژی چقدر هزینه به همراه دارد. ما یک هدست میسازیم و سعی داریم که به پایین ترین قیمت ممکن آن را بفروش برسانیم. ما موارد با کیفیت تری داریم و کیفیت محصول هم خیلی خوب است. ما همچنین به جای تنها یک، چندین صفحه نمایش LED داریم. قیمت 599 دلاری آکیولس ریفت آنقدر هم زیاد نیست. این 599 دلار همراه با یک کنترلر، ریموت و چندبازی است. اگر کسی یک دوربین (PS Camera) و کنترلر نداشته باشد، سونی آنها را جداگانه میفروشد پس با این حساب ما از بابت قیمت با هم بسیار شبیه هستیم. آنها محصول ارزانتری دارند اما فکر میکنم که قیمت عادلانه ای باشد و کار بسیار خوبی کرده اند که موفق به پایین نگه داشتن قیمت نهایی شده اند.

فروش هدست واقعیت مجازی آکیولس وی آر در ماه میلادی جاری به قیمت 600 آغاز خواهد شد و برای استفاده از آن، شما نیاز به یک سیستم رایانه شخصی قدرتمند دارید. در بحث مقایسه پلی استیشن وی آر و آکیولس ریفت آقای پالمر لاکی می گویند:

من فکر میکنم که بازارها کاملا متفاوت هستند. مردمی که آکیولس ریفت را میخرند آنهایی هستند که سیستم رایانه شخصی قدرتمندی داشته و یا قصد تهیه چنین چیزی را دارند. آنهایی هم که پلی استیشن وی آر را میخرند کسانی هستند که پلی استیشن دارند یا پلی استیشن وی آر آنها را ترقیب به خرید پلی استیشنی می کند که برای اهداف دیگر میخواسته اند نه واقعیت مجازی. فکر میکنم تعداد زیادی از بازیکنان رایانه های شخصی باشند که از ابتدا بروند هم پلی استیشن و هم پلی استیشن وی آر را با هم بخرند. در عین حال تعداد زیادی از بازیکنان پلی استیشن هستند که هم آکیولس ریفت خواهند خرید و هم یک رایانه شخصی قوی. در حال حاضر این دو بازار کاملا جداگانه ای دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید