قیمت پلی استیشن وی آور و زمان عرضه اعلام شد | ارزانترین هدست واقعیت مجازی بین رقبا

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۸

هدست ویو 800 دلار و آکیولس وی آر هم 600 دلار … حال نوبت اعلام خبری رسیده است که همه ما منتظر آن بودیم: اعلام قیمت هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر از سوی سونی. گرانتر یا ارزانتر از بقیه؟

شرک سونی در حمایش  Game Developers Conference 2016 رسما اعلام کرده است که هدست پلی استیشن وی آر در ماه اکتبر به بازار خواهد آمد. این تاریخ از طرف سونی زمان خیلی مناسبی معرفی شده چرا که این شرکت معتقد است توسعه دهندگان می توانند تا آن موقع محتویات خوبی را آماده ارائه کنند؛ تاریخی که قبلا گفته شده بود اوایل 2016 است.

بزرگترین خبر در رابطه با پلی استیشن وی آر قیمت آن است. این هدست واقعیت مجازی به قیمت 399 دلار در آمریکای شمالی فروخته خواهد شد؛ درست نصف قیمت ویو ساخته شده توسط HTC و 200 دلار ارزانتر از محصول آکیولس وی آر یعنی آکیولس ریفت. قیمت 399 دلاری بدین دلیل است تا مردم به خرید این هدست ترغیب شوند. دیگر قیمت ها برای نقاط مختلف جهان عبارتست از 399 یورو در اروپا و 349 پوند در بریتانیا. قیمت پلی استیشن وی آر در ژاپن هم 44,960 ین است.

همچنین شرکت سونی در کنفرانس خود اعلام کرده است که مشغول صحبت هایی با الکترونیک آرتز و لوکاس فیلم می باشد تا نسخه ای ویژه از بازی Star Wars Battlefront را برای پلی استیشن وی آر طراحی کنند. این بازی ربطی به Star Wars: Trials on Tatooine که برای ویو معرفی شده بود ندارد. توضیحات بیشتری فعلا در اینباره در دسترس نیست.

هر چند سونی قبلا هم اعلام کرده بود که از بابت قدرت سخت افزاری قصد رقابت با ویو یا آکیولس وی آر را ندارد اما باز هم قیمت پلی استیشن وی آر برای شروع کار این 3 هدست رقیب، وسوسه انگیزتر است تا مبالغ هنگفت تر 800 و 600 دلاری.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید