باز هم رکوردی دیگر برای The Division | پرفروشترین بازی جدید تاریخ در هفته اول

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۹

بازی Tom Clancy’s The Division قطعا فروش خیلی خوبی دارد. این مورد همان روز اول فروش مشخص شد زمانی که یوبی سافت اعلام کرد عنوان نامبرده بیشترین فروش در 24 ساعت اولیه، بین کلیه عناوین ارائه شده از سوی این شرکت بوده است. The Division حال رکوردی دیگر را هم جابجا کرده که این بار خیلی کلی تر است تا اینکه فقط یوبی سافت را در نظر بگیریم.

طبق اعلامیه رسمی شرکت یوبی سافت، بازی The Division موفق به فروش 330 میلیون دلاری در هفته اول عرضه شده است. این مقدار طبق آمارهای ارائه شده، بیشتر از هر گونه بازی جدیدی در طول تاریخ می باشد بدین معنی که دنباله ها، نسخه های بازسازی شده و غیره محسوب نشده اند. اگر قیمت هر نسخه استاندارد فروش رفته را ما 60 دلار در نظر بگیریم، اینطور شاید بشود گفت که 5.5 میلیون نسخه تاکنون به فروش رفته است البته باز هم این حساب آماری دقیقی نیست.

آقای یووس گیلموت به عنوان مدیرعامل و یکی از موسسین یوبی سافت در این باره گفته اند:

اینکه The Division در رتبه نخست فروش اولین هفته در این صنعت قرار گیرد دستاورد بزرگی است. ما به تیم خود افتخار میکنیم و از میلیون ها بازیکن که حمایت و بازخوردهای خود را نشان می دهند متشکریم.

The Division جدیدترین مثالمان در قابلیتی منحصر به فرد، برای ارائه بازی های درگیر کننده است که بازیکنان را مشغول خود نگاه می دارد و آنها هم این تجربه را دوستان خود و جامعه به اشتراک می گذارند.

یوبی سافت همچنین در ادامه گزارش خود اعلام کرده است که اوج تعداد کاربران آنلاین همزمان 1.2 میلیون نفر بوده و در اولین هفته فروش، عنوان نامبرده 100  میلیون ساعت بازی شده است.

بازی Tom Clancy’s The Division برای رایانه های شخصی، کنسول پلی استیشن 4 و اکس باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید