گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: قهرمانان نام آشنای مارول را در تریلر LEGO Marvel’s Avengers’ Civil War مشاهده کنید

۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۵

تا چند ماه دیگر، عاشقان کامیک‌ها و فیلم‌های ابرقهرمانی به آرزوی خود می‌رسند و شاهد نبرد عظیمی بین مرد آهنین، کاپیتان آمریکا و دیگر قهرمانان نام آشنای دنیای مارول در فیلم Captain America: Civil War خواهند بود. حال، کسانی که می‌خواهند خود، این مبارزه بزرگ را آن هم به صورت لگویی تجربه کنند، باید آخرین نسخه سری لگو، یعنی LEGO Marvel’s Avengers خریداری کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشد.

جنگ داخلی به صورت یک محتوای الحاقی برای عنوان LEGO Marvel’s Avengers در دسترس می‌باشد. حال، به تازگی تریلری از این محتوای الحاقی منتشر شده که برگرفته از تریلر جدید فیلم این عنوان است. محتوای الحاقی جنگ داخلی هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن، یعنی کنسول‌های پلی‌استیشن4، پلی‌استیشن3 و پلی‌استیشن‌ویتا و البته به صورت رایگان در دسترس است. این محتوای الحاقی با الهام گیری از فیلم، شخصیت‌های جدیدی مانند Agent 13 ،Black Panther ،Crossbones ،Scarlet Witch به بازی اصلی اضافه شده‌اند.

عنوان LEGO Marvel’s Avengers هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن4، پلی‌استیشن3، پلی‌استیشن‌ویتا، اکس‌باکس‌وان، اکس‌باکس360، Wii U،‌رایانه‌های شخصی و 3DS در دسترس است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از LEGO Marvel’s Avengers’ Civil War را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن 720p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید