آیا انتشار Gran Turismo Sport به سال 2017 موکول شده است؟

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵

استودیوی پولی‌فونی، بازی‌بازان را در Paris Games Week 2015 با معرفی نسخه جدیدی از عنوان پر طرفدار Gran Turismo که Gran Turismo Sport نام داشت، شگفت زده کرد. با اینکه طبق آخرین اعلام سونی، بازی قرار است در سال 2016 منتشر شود، به نظر می‌رسد روند ساخت بازی بیش از حد انتظار طول کشیده و پولی‌فونی چند ماهی را در سکوت خبری سپری کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اما بحثی دیگر نیز وجود دارد؛ طبق آخرین اعلام کازونوری یامائوچی، نسخه بتای بازی قرار است در اوایل سال 2016 عرضه شود. هم‌اکنون در اواسط مارس هستیم و هنوز هیچ خبری از نسخه بتا نیست. همه این‌ها دلایلی است که بگوییم Gran Turismo Sport قطعا تاخیر خورده است. اخیرا  GTPlanet بنا به گزارشی از پادکست Gameblog.fr جزئیات جدید و جالبی را ارائه کرده است. طبق اطلاعات این پادکست فرانسوی، تاریخ انتشار Gran Turismo Sport «پیچیده» است زیرا مشکلی در روند ساخت بازی پیش آمده است و به نظر نمی‌رسد که کار ساخت بازی تا اواخر 2016 به اتمام برسد.

با این حال، هنوز خبری مبنی بر تاخیر بازی منتشر شده است اما شاید انتظار شنیدن اخبار از عنوانی مانند Gran Turismo Sport زیاد باشد که تا الآن این‌گونه نشده است. به احتمال زیاد سازندگان تا آخر ماه مارس اطلاعاتی را در مورد روند ساخت یا اعلام تاخیر بازی خواهند داد پس منتظر بمانید. در آخر نیز پیشنهاد می‌شود که به عرضه Gran Turismo Sport در سال جاری دل نبندید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید