توضیحات اسکوئراینکس در رابطه با تولید یک فیلم سینمایی از Thief

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵

شرکت اسکوئراینکس رسما اعلام کرده بود که یک فیلم سینمایی بر اساس بازی Thief در دست تولید است اما دلیل این کار چیست و چه هدفی دنبال می شود؟ آقای دیوید انفسی پاسخ این سوال را دارند.

آقای دیوید انفسی که به عنوان رئیس استودیو آیداس مونترال شناخته می شوند، ساخت فیلم سینمایی را گامی موثر در افزایش اعتبار نمایه سری Thief می دانند. ایشان گفته اند:

ما همیشه علاقه بسیاری به داستان سرایی و آوردن آنها به رسانه های مختلف بوده ایم. با آوردن دنیای پیچیده ای که Thief دارد در یک فیلم سینمایی، مخاطبین بیشتری با دنیای این عنوان آشنا خواهند شد.

این گونه توضیحات و دلایل در صنعت بازی های ویدئویی مختص اسکوئراینکس نیستند و شرکت بلیزارد هم در رابطه با فیلم سینمایی Warcraft قصد دارد که شاهد چنین مسئله ای باشد. فیلم سینمایی Borderlands هم در آینده در سدد همین کار است.

ساخت فیلم سینمایی Thief را شرکت تولیدی Straight Up Films در شهر لس آنجلس بر عهده گرفته است و تهیه کنندگان آن هم آقایان روی لی (The Departed و The Lego Movie) و آدریان اسکاریه (Hitman, Hitman: Agent 47)  هستند. اینکه خود استودیو آیداس مونترال هم در ساخت این فیلم دخالت دارد می تواند خبر خوبی برای هواداران سری Thief باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید