چگونگی برطرف کردن مشکلات بازی WWE 2K16

۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴

مدتی است که جدیدترین نسخه از سری‎بازی‎های WWE در اختیار پی‎سی‎گیمرها قرار گرفته و مدت اندکی پس از عرضه، گزارشاتی از سوی کاربران درمورد مشکلات بازی به دست رسیده‎اند. با ما در گیمفا همراه شوید تا به شما نشان دهیم مشکلات بازی را چگونه برطرف کنید.

1- کرشِ بازی در بخش Career Mode

اگر به محض ورود به بخش Career Mode، بازیِ شما کرش می‎کند، شما باید مراسم ورود کشتی‎گیران را از بخش تنظیماتِ بازی غیرفعال کنید. به گزارش کاربران، در بسیاری از مواقع این مشکل با این کار برطرف می‎شود. اما باید منتظر انتشار بروزرسانی جدیدی برای رفع این مشکل باشیم.

2- باگ‎های عجیب و غریبِ بازی

مطمئن باشید با بروزرسانی درایور کارت گرافیک، همه چیز درست می‎شود. با این کار نه خبری از از دست رفتن تصویر است و نه چیز دیگری. البته اگر با این کار، این مشکل برطرف نشد، باید نگاهی به فایل‎های بازی بکنید که مبادا مشکلی داشته باشند.

3- از دست رفتن سیوِ بازی

اگر پس از خروج از بازی، فایل سیو‎تان از بین می‎رود، باید بگوییم بسیار بدشانس هستید! چراکه این مشکل برای تعداد کمی از کاربران رخ داده است. تنها راه‎حل برای این موضوع این است که بازی را در درایو دیگری نصب کنید.

4- اجرا نشدن بازی

قبل از اجرا لازم است بدانید اجرای بازی برای بار نخست، ممکن است مقداری زمان‎بر باشد. اگر برای اولین بار است که بازی را اجرا می‎کنید، پس از کلیک بر روی آیکون بازی، حدودا 5 دقیقه صبر کنید تا بازی اجرا شود. اگر اجرا نشد، نرم افزار vcredist را در مسیر نصبِ بازی، نصب کنید. بعد از این کار سیستمتان را ریستارت کنید.

5- سیاه‎شدن صفحه

قبل از هرچیزی اطمینان حاصل کنید که سیستمِ مناسب برای اجرای بازی را در اختیار دارید. اگر سیستم مناسب را دارید و با این مشکل مواجه می‎شوید، بازی را بر روی حالت Windowed اجرا کنید. همچنین مطمئن شوید که رزولوشن صفحه دسکتاپتان با رزولوشنی که بازی را اجرا می‎کنید همخوانی دارد.

6- مشکل افت فریم بازی

گزارشات بسیاری از مشکل افت فریم بازی (حتی بر روی سیستم‎های رده-بالا) توسط کاربران گزارش شده است. اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه‎اید، بازی را در حالت آفلاین اجرا کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم با چنین مشکلاتی مواجه شده‎اید؟

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید