Remember Me برای نسل بعد هم میاید

اخبار بازی ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۵

یکی از سوپرایزهای بزرگ گیمزکام 2012 از سوی Capcom و Dontnod با معرفی Remember Me صورت گرفت هر دو تیم اعلام کرده اند ممکن است این عنوان برای نسل بعد نیز منتشر شود.

Mat Hart تهیه کننده کپکام اعلام کرد در ماه می 2013 که این بازی عرضه میشود عناوین بزرگ دیگر نیز منتشر میشوند و یا بازی هایی که تاخییر خورده اند و در اواخر تابستان منتشر میشوند باعث شده که کار ما سخت تر شود.

Hart همچنین اعلام کرده که این بازی پتانسیل این را دارد تا برای نسل بعد منتشر شود و کپکام منتظر است تا عاقبت فروش این بازی را مشاهده کند که در صورت موفقیت امیز بودن دنباله ان را برای نسل بعد منتشر کند.

Hart :” اگر بخوهیم این بازی را اواخر سال اینده منتشر کنیم این گونه تصور شود که ما نسبت به شروع نسل بعد بی توجه هستیم. ما میخواهیم این بازی را برای نسل فعلی منتشر کنیم تا با فروش ان این بازی را برای نسل بعد اماده کنیم. در صورتی که فروش بازی خوب باشد یک IP جدید از این بازی را برای نسل بعد منتشر خواهیم کرد.”

اگر Remember Me بتواند بر روی کنسولهای نسل قعلی یعنی Xbox360 و PS3 فروش خوبی داشته باشد دور از انتظار نیست که یک نسخه بروزشده از این بازی را بر روی کنسول های نسل بعد ببینیم. به هر حال گیم پلی و موضوع بازی با تریلرهایی که منتشر شده است نشان از عالی بودن بازی را میدهد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید